adcov.com

Jakie są skutki Czarnego Cohosh

Cohosh Black, znany jako roślinnego zarówno racemosa Cimicifuga racemosa i Actaea, to roślina wieloletnia związane z jaskier, która rośnie dziko w Ameryce Północnej. Korzenie są czarne, a roślina jest obdarty szukasz. Dwa Indiańskie nazwy tego zioła są bugwort i bugbane, jak błędy mają tendencję, aby tego uniknąć. Cohosh Black ma działanie przeciwzapalne, moczopędne i obniżające poziom estrogenów wpływ na organizm, ale są pewne skutki uboczne i ostrzeżenia, które towarzyszą zużycia tego zioła.

Przeciwzapalne

Cohosh Black pomaga zmniejszyć stan zapalny w organizmie, co stare Indiańska leczenie reumatyzmu, przeziębień.

Działanie moczopędne

Cohosh Black zachęca przepływ moczu, co pomaga w leczeniu infekcji nerek i problemów z pęcherzem.

Estrogen rozporządzenie

Ziele zawiera triterpeny i izoflawony, które pomagają regulować poziom estrogenów. Cohosh Black jest wspólnym naturalny suplement do objawów menopauzy, skurcze, zaburzenia równowagi hormonalnej, zespole napięcia przedmiesiączkowego.

Skutki uboczne

Najczęstsze skutki uboczne tego zioła są: bóle głowy, nudności i zawroty głowy. Picie zielonej herbaty może złagodzić bóle głowy. Zgodnie z National Institutes of Health, naukowcy testują obecnie Cohosh Black, czy to powoduje, autoimmunologiczne zapalenie wątroby, w której organizm atakuje i niszczy wątrobę.

Ostrzeżenia

Ponieważ czarne cohosh reaguje na narodziny pigułki i antydepresyjne, należy skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem tego zioła. Kobiety, które chcą zajść w ciążę, w okresie ciąży i karmienia piersią nie powinny przyjmować czarny Cohosh. Długotrwałe stosowanie może prowadzić do uszkodzenia wątroby, dlatego lekarz może zalecić regularne badania czynności wątroby w przypadku przyjmowania tego suplementu.