adcov.com

Jakie są rozwiązania do budowania Niski spermy?

Jeśli ty i twój partner mają trudności z zajściem w ciążę, może być ze względu na niską liczbę plemników. Chociaż tylko jeden plemnik jest potrzebny do zapłodnienia jaj, kursy spermy osiągnięciem tego jajka są bardzo niskie. Z tego powodu, chcesz zapewnić spermy jest na wysokim poziomie. Istnieje wiele rzeczy można zrobić, że może zwiększyć liczbę plemników i prawdopodobieństwo ty i twój partner stają się dumnymi rodzicami.

Temperatura jest krytyczna

Plemniki potrzebują rozwijać chłodnicy środowiska niż normalnej temperatury ciała. Dlatego też jądra znajduje się poza ciałem. Twoje wybory odzież może mieć duże znaczenie w Twojej spermy. Na sobie bokserki z bawełny lub boksera może utrzymać twoje jądra chłodniej. Unikaj noszenia napięty lub restrykcyjnej bieliznę i spodnie. Unikać wanny z hydromasażem, sauny i długotrwałego gorących kąpieli, kiedy próbuje wyobrazić. Jeśli siedzisz przy biurku przez cały dzień, wstać i poruszać się co najmniej raz na godzinę, jeśli to możliwe.

Utrzymanie zdrowych nawyków

Picie alkoholu, palenie tytoniu i spożywanie kofeiny, mają negatywny wpływ na hormony odpowiedzialne za produkcję nasienia. Jeśli musisz spożywać te produkty, robić z umiarem. Utrzymać zdrową masę ciała przez wystarczająco dużo ćwiczeń i właściwego odpoczynku. Ponadto upewnij się, że otrzymujesz wystarczającą ilość cynku. Brak cynku w diecie może prowadzić do obniżenia poziomu testosteronu. Zdrowe źródłem cynku są pokarmy, takie jak wołowina, indyk, surowe orzechy nerkowca i surowego migdałów. Porozmawiaj z lekarzem na temat suplementów cynku, jeśli myślisz, że masz niedobór cynku.

Timing jest ważny

Seks regularnie w synchronizacji z kobiecej owulacji jest bardzo ważne. Ale wytrysku więcej niż kilka razy w tygodniu może znacząco zmniejszyć liczbę plemników. Nie masturbuje, kiedy ty i twój partner starają się zajść w ciążę, ponieważ obniży liczbę plemników w nasieniu, jak również firmy. Spróbuj współżycie rano lub wczesnym popołudniem. Są to czasy, gdy liczba plemników jest oczywiście na najwyższym poziomie.

Pomoc lekarska

Jeśli lekarz diagnozuje Ci mała liczba plemników, są opcje medycznych może zaoferować albo zwiększają swoją liczbę plemników lub pomóc Tobie i Twojej partnerki w ciążę. Chirurgiczne opcje są dostępne, jeśli masz obrzęk żyły w mosznie. Jest powszechną przyczyną niepłodności. Może też być zalecane hormonalnej terapii zastępczej. Lekarz może wyjaśnić te opcję do Ciebie w szczegółach.

Jeśli wyczerpać wszystkie opcje i nadal masz trudności w ciąży, lekarz może zaproponować inne rozwiązania. Zapłodnienie in vitro (IVF) lub iniekcji Docytoplazmatyczna plemników (ISI) są obie opcje. Obie te opcje wymagają interwencji lekarza w uzyskaniu plemników do zapłodnienia komórki jajowej.