adcov.com

Jakie są Rozwiązania dla problemów?

Jakie są Rozwiązania dla problemów?


Medline Plus pisze, że palenie jest przyczyną 87 procent zgonów z powodu raka płuc i jest szkodliwe dla każdego narządu w organizmie. Jedynym rozwiązaniem problemów dla niepalących to rzucić. Chociaż jest to trudne i bolesny proces, istnieje kilka opcji dla palaczy, którzy chcą rzucić palenie. Biuro Surgeon General dla Stanów Zjednoczonych przypomina, że ​​palacze opracować plan, który obejmuje trzy etapy: określenie zakończyć datę, uzyskać wsparcie i dostać leku. Dodatkowo, istnieje wiele opcji do ustawiania harmonogramu ograniczenia palenia stopniowo.

Ustaw Quit Data

Ustawianie określony cel jest najlepszym sposobem, aby to osiągnąć. Dając sobie konkretny termin, w którym będzie całkowicie rzucić palenie, to dać sobie określony punkt, z którego można przejść do przodu.

Usuń Temptation

Biuro chirurg generała radzi usunięciu wszystkich akcesoriów, które mogą zachęcić Cię do palenia, w tym popielniczki, zapalniczki lub dodatkowych pakietów. Ponadto jasno zasadę, że nikt nie jest dozwolone palić w domu.

Powiadom swoich znajomych i rodziny

Poprosić kogoś, aby był odpowiedzialny. Biuro chirurg generała zaleca mówiąc swoją rodzinę i znajomych, aby mogli zachęcamy. Mogą również służyć jako kontroli; jeśli poślizgu, mają predesignated osoby do rozmowy, która może przypominać, dlaczego rzucić i pomóc wrócić na tor.

Należy poinformować lekarza,

Lekarz będzie musiał porad i narzędzi, które pomogą Ci dźwięku pobytu na drodze do rzucenia palenia.

Pobierz Medycyna

Biuro Surgeon General zaleca, by ludzi, którzy próbują rzucić palenie ma jakiś nikotyny uzupełnienie poręczne. Są łatwo dostępne bez recepty oraz w kilku formach, w tym plastry, gumy lub pastylki do ssania.

Zrób Schedule

Jeśli wolisz, rzucić palenie stopniowo, ustawienie sztywnych terminów, w których będzie można zmniejszyć ilość tytoniu wdychać. Medline Plus zaleca konsultację z lekarzem lub innego specjalistę w celu utworzenia planu.