adcov.com

Jakie są rozwiązania dla Osteoporozy Pain?

Jakie są rozwiązania dla Osteoporozy Pain?


Osteoporoza jest chorobą kości, charakteryzują się niską gęstością kości. Osteoporoza rozpoczyna się bezobjawowo, ale w miarę postępu choroby, ból może stać się nie do zniesienia i powikłań, w tym złamań, może spowodować.

Rozpowszechnienie

Według Narodowej Fundacji Osteoporozy, 10 milionów Amerykanów żyje z osteoporozą i 34 mln mają niską masę kostną. Anatomicznie, kręgosłupa, biodra i nadgarstka są najbardziej dotknięte.

Rodzaje

Objawy manifestują się jako tępy ból w dotkniętym regionie. Nieleczony ból stopniowo wzrasta i jak kości słabsze, działania pozornie nieszkodliwe, w tym kichanie, może spowodować pęknięcia. Najbardziej bolesne pęknięcia występują w odcinku, zwykle w obszarze klatki piersiowej i piersiowo.

Lek

Przez acetaminofen licznik może pomóc w bólu i niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) mogą zmniejszać pęcznienie. Jeśli ból pozostaje, lekarze przepisze silniejsze leki z grupy NLPZ. Złamania kręgosłupa, które powodują skurcze mięśni mogą wymagać zwiotczające mięśnie.

Rozważania

Osteoporoza można zapobiec i potraktowano diety bogatej w witaminy D, C i wapnia i masy wykonywania łożyskowego. Food and Drug Administration zatwierdziła liczne antyresorpcyjne i kości rosnących leki.

Terapie alternatywne

Akupunktura, terapia z udziałem chińskich wkładanie drobnych igieł do ciała, mogą być skuteczne w leczeniu bólu. Zioła, które są używane do leczenia bólu obejmują yucca, białej wierzby, Boswellia i pazur diabła.