adcov.com

Jakie są rozwiązania, aby zmniejszyć koszty opieki zdrowotnej?

Jakie są rozwiązania, aby zmniejszyć koszty opieki zdrowotnej?


Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama umieścić temat opieki zdrowotnej w świetle reflektorów z powszechnej opieki zdrowotnej, ustawy, który przeszedł w Izbie Reprezentantów w marcu 2010 roku poglądy ludzi na temat opieki zdrowotnej ogólnym zakresie od tych, którzy wierzą, że ta ustawa jest hańbą i roi się od problemów, do innych, którzy wierzą, że ta ustawa była już dawno w jego fragmencie. Niezależnie od sposobu myślenia, nie może być argumentem, że opieka zdrowotna w Ameryce jest drogie. Rozwiązania, aby zmniejszyć koszty opieki zdrowotnej powinny być brane pod uwagę.

Wdrożenie technologii

System elektronicznych kart zdrowia między lekarzami, urządzeń diagnostycznych, aptek i szpitali będzie ograniczyć wydatki, zgodnie z Wiedzy na stronie Emory. W jej obecnym, często lekarze i pielęgniarki wielokrotnie tych samych danych wejściowych pacjenta do osobnych systemów informatycznych w ramach jednego systemu szpitalnego. Oddzielne systemy są wykorzystywane do przetwarzania ubezpieczeniowego lub pomiędzy praktykami różnych lekarzy. Technologia może zapewnić bardziej efektywne i bezpieczniejszego systemu, w którym laboratoria, specjalistów, lekarzy i firm ubezpieczeniowych wszystko może uzyskać dostęp do tych samych danych. Ponadto, bezprzewodowe urządzenie przenośne dla pielęgniarek byłoby zaoszczędzić czas podczas wizyty pacjentów, nie mając do wprowadzania i pobierania informacji na wykresie papieru.

Biorąc odpowiedzialność za nasze życie

Ponad 47 milionów Amerykanów cierpi na zespół metaboliczny, stan, związany z otyłością, według American Heart Association. Nadwaga może prowadzić do szerokiej gamy problemów zdrowotnych, w tym chorób serca, udaru mózgu i cukrzycy. Wiele razy czyjeś złe zdrowie to z własnej winy, czy to przez jedzenie niezdrowe lub jedzenia zbyt dużo jedzenia, przez palenie i nie wystarczająco dużo ćwiczeń. Narodowy Serca, Płuc i Krwi Institute, National Institutes of Health, a amerykański Departament Zdrowia i Usług Społecznych zalecają ludzie jedzą podejść dietetycznych Stop Hypertension (DASH) dietę, aby utrzymać kalorii w dół i zachować je zdrowsze. Jeśli więcej Amerykanów będzie przestrzegać diety DASH, mniejsze pieniądze będą przeznaczone na leczenie chorób, które są w znacznym stopniu zapobiec. Programy mogą być udostępniane uczyć ludzi, jak wiele kalorii, czego potrzebują i jak można je jeść lepiej codziennie. Ponadto, być może składki na ubezpieczenie zdrowotne może być mniej ludzi, którzy wybierają zdrowszy tryb życia.

Reformy ubezpieczeniowe

Zezwolenie na ubezpieczenie do sprzedaży całej linii państwowych może uratować ludziom pieniądze na ich ubezpieczenia zdrowotnego, zgodnie z "The Wall Street Journal". Pozwoliłoby to ludzie, którzy żyją w dużym stopniu upoważniony stanie kupić ubezpieczenie od stanu z mniejszymi ograniczeniami. Ponadto, ludzie mogą być choosier co do których rodzaj ubezpieczenia woleliby. Niektórzy ludzie mogą chcieć usługi, takie jak płodność zabiegów akupunktury lub pokryte, gdzie inni nie. Konkurs zmniejszy niektóre z wymogów regulacyjnych, które sprawiają, ubezpieczenie w niektórych państwach droższe niż w innych, zgodnie z "The Wall Street Journal".