adcov.com

Jakie są przyczyny testosteronu skokami mężczyzn?

Jakie są przyczyny testosteronu skokami mężczyzn?


Testosteron jest wytwarzany przez międzywęzłowe komórkach jąder i jajników (w mniejszym stopniu). Promuje ciała wzrost włosów i pogłębienie głosu u mężczyzn, a także rozwój męskich narządów płciowych. Przez całe swoje życie, średnio mężczyzna będzie przejść przez przepięciami testosteronu, chwile, kiedy jego ciało ulega czystych wybuchy adrenaliny, spowodowane przez wiele różnych czynników,

Sport

Mężczyźni mają naturalne pragnienia, aby udowodnić swoją męskość, a kilka placówek zapewnić im szansę to zrobić bardzo lubię sport. Przyjazna atmosfera wokół tego, co miało być regularna gra w koszykówkę może ustąpić jednej wypełnionej wściekłością i konkurencji z tego powodu.

Kompleks małego człowieka

Mężczyźni, którzy nie posiadają w dziale wysokość może ulegać wojskowa Człowieka, powszechnie określany jako kompleks Napoleona, powodując ich nadmierne osiągnięcia celu kompensacji nie jest 6'4. Niektórzy chętnie spieszyć się z osadzeniem walk z gigantami 7-stóp, aby udowodnić, że są tak dobre, jak każdy regularnej wysokości.

Erekcje

Erekcje powodują testosteronu znacznie wzrosnąć; posiadające jedną rano znacznie zwiększa po świt przepięcia.

Orzeszki ziemne

Regularne jedzenie orzeszków ziemnych wykazano powodować testosteronu przepięcia. Nie wiadomo dokładnie, dlaczego tak jest, ale tłuszcze nasycone mono mieć wpływ na nadnercza w przeciwieństwie do innych produktów spożywczych.

Intensywne ćwiczenia

Trening składa się ze złożonych ćwiczeń podnoszenie ciężarów kierowania dużych grup mięśniowych będzie wzrost poziomu testosteronu. Przysiady, ławki-prasy i tylne rzędy powodują gruczoły przysadki do pracy w godzinach nadliczbowych w produkcji hormonu.

Młodzieży

Po włączeniu cztery lata, chłopcy mają skłonność do przeżywania nagłe skoki testosteronu. Wysyłka schłodzeniu przez pięć lat, gdy skoki doprowadzić drogę do wzrostu zainteresowania i aktywności, przygody na cechę, że ojcowie mają tendencję, aby cieszyć się bardziej niż matki.