adcov.com

Jakie są przyczyny Dudenitis?

Dwunastnicy jest stan przewodu pokarmowego, gdzie obszar jelita cienkiego, która łączy się z żołądka, znany również jako dwunastnicy zostaje podrażniona i stan zapalny. Gdy to nastąpi, ogólnie funkcją tej części przewodu pokarmowego, takich jak rozbicie żywności, opróżnianie żołądka i inne narządy do wyzwalania procesu trawienia będzie nieuchronnie wpływa, wywołując dość nieprzyjemne objawy. Jeśli człowiek zaczyna cierpieć na dwunastnicy, to zazwyczaj ze względu na pewne bardzo konkretne rzeczy.

Leki

Jednym z bardziej powszechnych przyczyn dwunastnicy, zwłaszcza w krajach rozwiniętych, jest od ponad-the-counter leków, takich jak ibuprofen, aspiryna, paracetamol lub naproksenu. Powodem tego jest fakt, że osoby, a przynajmniej jego przewodu pokarmowego, są bardziej wrażliwe na leki przeciwzapalne. Już od stosowania tego typu leku dwunastnicy się podrażniona, powodując stan zapalny związany z tym choroby. Może to wydawać się paradoksalne, że mała przeciwzapalne mogą powodować stan zapalny, ale dla niektórych osób może być prawdą.

Wydzielina żołądka

Istnieje również możliwość, że kwaśne wydzieliny z żołądka do dwunastnicy mogą podrażniać, powodując rozwój dwunastnicy. Gdy kwas żołądkowy może wydzielać lub inwazji do dwunastnicy, może spowodować, że reakcja zapalna. Z biegiem czasu, to stan zapalny wywoła pewne objawy, takie jak nudności i wymioty, a nawet owrzodzenia.

Zakażenie H. pylori

Inną powszechną przyczyną dwunastnicy jest zakażenia przez bakterie Helicobacter pylori. Chociaż jest to bardziej widoczne w krajach słabo rozwiniętych, to może jeszcze się zdarzyć w USA Kiedy tylko ten konkretny bakteria dostanie się do organizmu, zgodnie z Mayo Clinic, może dokonać się przez układ trawienny, dopóki nie spocznie w żołądku lub dwunastnicy. Raz tu, wytwarza enzym, który chroni ją i pozwala jej przetrwać. Dla wielu ludzi, oni nigdy nie wiedzieli, że już zainfekowany. Ale dla innych, to bakteria powoduje podrażnienie i stan zapalny w obrębie dwunastnicy, co skłoniło dwunastnicy.

Objawy

Gdy ktoś cierpi na dwunastnicy, może on faktycznie nie wyświetlić lub manifestować żadnych objawów. Tylko w ten sposób stan znajduje się też przez przypadek, na przykład za pomocą endoskopu są stosowane do diagnozowania innych chorób. Jednak niektórzy ludzie wykazują pewne objawy stanu, w tym nudności, wymioty, bóle brzucha, utrata apetytu i krwi w stolcu.

Leczenie

W leczeniu dwunastnicy, lekarz musi najpierw ustalić, co jest przyczyną choroby. Jeśli jest to leki, osobnik być usunięte z endogennych leków do sprawdzenia, czy stan poprawia. Jeśli jest to wewnętrzny leki, takie jak ranitydyna lub omeprazol, będą podawane w celu zmniejszenia wydzielania kwasów żołądkowych. Jeśli jego bakteryjnym, antybiotyk można stosować do usunięcia z dwunastnicy szkodników.