adcov.com

Jakie są przyczyny bólów głowy i Vertigo?

Ból głowy może być spowodowane przez wiele czynników zewnętrznych, włącznie z ciasnym mięśni, stresu i nadmiernego wysiłku. Cięższe rodzaje bólów głowy zwanych migreny mogą mieć inne objawy, w tym zawroty głowy.

Co to jest Vertigo?

Zawroty głowy nie jest chorobą, lecz objawem szybkiego ruchu lub innych czynników wewnętrznych, które zmieniają równowagę organizmu. Zawroty głowy mogą powodować nieprzyjemne uczucie rolnicza, która może być tak dezorientujące, że prowadzi to do osłabienia, nudności lub wymioty.

Bóle i zawroty głowy

Silne bóle głowy zwane migreny są czasami w połączeniu z zawrotami głowy. Ten objawem jest spowodowane rozszerzaniem i zwężenie naczyń krwionośnych wewnątrzczaszkowe. Mówi się, że kanały jonowe w doświadczeniu pnia mózgu pewnego rodzaju zaburzeń, co prowadzi do uczucia zawrotów głowy.

Inne przyczyny zawrotów głowy

Zawroty głowy może być spowodowane przez kilka różnych czynników, ważne jest, że odczucie dokładnie powiązany ból głowy migrenowy. Inne przyczyny to infekcje ucha wewnętrznego, płyn w uszach, lub łagodne napadowe pozycyjne zawroty głowy (BPPV), który jest wystąpienie przez szybkich zmian pozycji.

Zapobieganie i leczenie

Leczenie migreny z dodatkiem objawem zawrotów głowy nie różni się od leczenia regularne migreny. Niektóre mogą być wyleczone z ponad-the-counter leków, a inne muszą być traktowane z antagonistami wapnia lekarza recepty, leki przeciwdepresyjne lub beta-blokerów.

Skonsultować się z lekarzem

Bez względu na to, co można oczekiwać, aby być przyczyną, bóle głowy połączone z zawrotami głowy powinny zostać podane do wiadomości lekarza od razu. W zależności od Twojego stylu życia i historii choroby, mogą pojawić się inne objawy lub problemy, dla których lekarz może chcesz przetestować.