adcov.com

Jakie są Prill Beads?

Stworzony do oczyszczania ścieków z elektrowni jądrowych, koraliki Prill są małe, twarde granulki, z tlenku magnezu dodaje się do wody, aby ją oczyścić. Uzdatniania wody pitnej z koralikami granulacyjnych jest formą medycyny alternatywnej.

Historia

Według NurseForHealth, naukowiec Jim Carter opracowała koraliki Prill jako sposób filtrowania wody w procesie bio-rezonansową, która odbudowuje cząsteczki wody.

Zdrowie

Woda oczyszczona przez kulek granulacyjnych ma poziom pH 7,4 do 7,5, i może być absorbowany przez organizm ludzki szybciej według Water101. Picie wody jest również Prill powiedział do czyszczenia metali ciężkich z organizmu i pomóc detoksykacji go.

Strona główna Zastosowania

Bryłki, oczyszczona woda może być również stosowany jako naturalny środek dezynfekujący i środków czyszczących.

Środki ostrożności

Przed użyciem perełek bryłek, które są uważane za uzupełnienie zdrowia, Water101 zaleca konsultacje z lekarzem podstawowej, a nie zaniechanie wszelkich zabiegów medycznych bez nadzoru Doctora € ™ s.

Ostrzeżenie

Według Nevada opartej Dobrej Biz Wodnej, konsumenci powinni wystrzegać się oszustw wśród sprzedawców granulacyjnych perełek. To firma, która sprzedaje również produkty oczyszczania wody, twierdzi, że podczas gdy kulki zamieni woda alkaliczna, granulki tlenku magnezu nie zostały wykonane przez ludzi.