adcov.com

Jakie są Piłki Stres wykonany?

Od ich nazwy łatwo odgadnąć, co to za bale stres, a mianowicie w łagodzeniu stresu. Są to te kule, które pasują do dłoni, że wycisnąć gdy czujesz się szczególnie spięty o czymś. Są też dobre dla łagodzeniu bólu z powtarzalnej pracy wykonywanej rękami, jak pisanie. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co jest w nich i jak można zrobić samemu?

Fabrycznych

Wewnątrz fabrycznych Piłeczki antystresowe jest żel lub pianka. Wiele zawiera specjalny rodzaj gumy piankowej zwanej gumy zamkniętych komórek pianki poliuretanowej, w zależności od jakości logo Produkty artykułu bibliotece. Pokrycie piłeczki antystresowe z trwałego materiału przeznaczonego znosić dużo manipulacji będzie dalej.

Homemade

Można tworzyć własne kulki gumowe balony stres za pomocą. Wypełnić je z mąki kukurydzianej lub mąki. Na różne czuć można użyć surowe ryżu, fasoli lub ziarna. Tworzyć własne kulki stres może być także duża aktywność rzemiosła dla dzieci powyżej ośmiu. Należy pamiętać, że domowe kulki stres zazwyczaj nie trwają tak długo, jak te, które fabrycznych.

Aromatyczny

Pachnące kulki stres stają się popularne. Można znaleźć je zapachy, takie jak mięta pieprzowa, liliowy, ogórek melon, eukaliptusa, mięty, lawendy, mango i różowego grejpfruta. Wiele osób korzysta z aromaterapii jako lek stres, więc połączenie dwóch sprawia, że ​​wielki mecz.

Rodzaje

Możesz uzyskać piłeczki antystresowe wszystkich kolorów, stylów, materiałów i kształtów, według strony internetowej Logo jakości produkty. Można nawet znaleźć je w kształtach zwierząt lub postaci z kreskówek.

Ostrzeżenie

Piłeczki antystresowe nie są bezpieczne dla małych dzieci i zwierząt. Ekspozycja materiałów toksycznych lub bałagan, jeśli nastąpi przerwa.

Korzyści

Wszyscy wiemy, że nagromadzenie stresu jest szkodliwe dla zdrowia. Lek stres kulki są jednym ze sposobów, aby pomóc złagodzić stres w swoim życiu. Ponieważ są one popularne, na pewno będzie w stanie znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada. Gdy pojawi się jeden, będzie mieć twardy czas odpornych posługiwaniu się nim.