adcov.com

Jakie są oznaki i objawy Candida albicans?

Candida albicans jest grzybów, które mogą powodować infekcje drożdżowe w jamie ustnej, skóry lub pochwy. Zakażenie Candida albicans często rozprzestrzenia się przez bezpośredni kontakt osoby do osoby lub stosunku płciowego.

Objawy infekcji pochwy drożdży

Powoduje drożdże pochwy kobiety wystąpią objawy, takie jak swędzenie lub pieczenie w swojej pochwie, zrzutów i / lub pochwy bolesnych doznań podczas stosunku seksualnego, według artykułu przez patologa Melissa Conrad Stoppler na medicinenet.com.

Objawy zapalenie żołędzi

Żołędzi to drożdże, które powoduje mężczyzn rozwijać zapalenie penisa.

Doustne Objawy Thrush

Ludzie z pleśniawki, drożdże wpływu na usta, opracowanie białe zmiany w różnych częściach ich ust, w tym ich języku i policzkach, zgodnie z Mayo Clinic. Mogą one także mieć problemy z połykaniem.

Objawy pielucha wysypka

Pielucha wysypka jest typ drożdże, które powodują skóry na dole lub genitaliów niemowląt, by stać się zaczerwieniona, zgodnie z Mayo Clinic.

Krwi Objawy infekcji

Candida albicans może być przyczyną zakażenia w krwiobiegu i rozłożone na nerki, serce i płuca. Ten rodzaj zakażenia powoduje, że ludzie doświadczają wysoką gorączkę, niedokrwistość, wysypka i / lub obecność krwi w moczu lub śluzu. Może również umieścić ludzi na ryzyko rozwoju szmery serca, w szoku, o zajęcie i / lub rozwój zaburzenia widzenia.