adcov.com

Jakie są objawy tarczycy gruczołu wolne od pracy?

Niedoczynność tarczycy jest stanem, w którym tarczycy przestaje działać lub też powoduje małą hormonu. Hormony tarczycy pomagają regulować metabolizm ciała.

Osoby, których dotyczy problem

Tarczycy bez pracy może dotyczyć wszystkich grup wiekowych i osób fizycznych. Jednak statystycznie kobiety w wieku 50 lat i starsi są najbardziej podatne na choroby.

Początkowe objawy

Tarczycy nie przestaje działać jednocześnie, zdarza się, powoli, w czasie. Ponieważ niedoczynność tarczycy rozwija się powoli, często kilka czy jakieś początkowe objawy aż większość funkcji tarczycy zostało utracone.

Pierwsze objawy

Pierwsze objawy, że osoby cierpiące na nieczynnym powiadomienia tarczycy są zmęczenie i zmęczenie. W przeciwieństwie do zwykłego zmęczenia, to zmęczenie będzie utrzymywać niezależnie od tego, jak dużo snu osoba dostaje.

Pierwotne Objaw: Weight Gain

Innym objawem nieaktywnego tarczycy jest przyrost masy ciała. Osoby z tarczycy bez pracy będzie przytyć nagle, niezależnie od diety i ćwiczeń rutyny. Środki, aby schudnąć często okażą się nieskuteczne, a przyrost masy ciała mogą nadal mimo tych wysiłków.

Inne objawy

Oprócz zwiększenia masy ciała i zmęczenie osób cierpiących na nieaktywnej tarczycy doświadczy sztywność i bolesność stawów, zatrzymywanie wody, podwyższony poziom cholesterolu, a trudności konieczności wypróżnienia.

Leczenie

Leczenie tarczycy nieroboczego obejmuje leki przeznaczone do naśladowania hormony wytwarzane przez gruczoł tarczycy. Najczęściej leki stosowane w leczeniu tarczycy jest nieaktywne lek o nazwie L-tyroksyna.