adcov.com

Jakie są Objawy grypy?

Grypy zakażenie dróg oddechowych wywołane przez szczepy wirusów grypy. Często określane jako po prostu grypa, choroba ta jest często przenoszone z jednej osoby na drugą poprzez kropelki wilgoci uwalnianych z płuc. To może być odebrany w powietrzu lub kontaktem z zanieczyszczonym obiektu, ale sam patogen trafi do gardła, nosa, płuc i oskrzeli. Niezależnie od tego, w jaki sposób znalazłeś się w dół na grypę, będziesz najprawdopodobniej rozwijać niektóre objawy tej infekcji.

Gorączka

Flu prawie zawsze powoduje gorączkę, który rozwija się w krótkim okresie czasu. Rzeczywista temperatura tym gorączka waha się od osoby do osoby; Jednakże, jest to zwykle na podstawie wieku. Dla dorosłych, gorączka związane z grypą zaczynają się od 101 stopni i do góry. Z dziećmi, gorączka zazwyczaj zaczynają nieco wyższe, począwszy wszędzie od 103 i 105 stopni. Gorączka od grypy są często towarzyszą dreszcze lub pocenie.

Kaszel

Innym częstym objawem grypy jest opracowanie kaszel. Kaszel ten jest zazwyczaj suche, nie plwociny lub produkcji śluzu podczas epizodu. I w zależności od nasilenia kaszlu, może rozwijać lekkie podrażnienie gardła lub ból. Ale to nie zawsze jest objawem grypy, ale wynik kaszel.

Przekrwienie

Prawdopodobnie będziesz mieć jakieś zatory gdy mamy do czynienia z grypą. To zatory mogą być izolowane w obrębie nosa, powodując nos do pracy lub "rzeczy się", ale może przenikać do twoich oskrzeli i płuc. Ten zator może również umieścić nacisk na zatok, wywołując napięcie i ból.

Ból

Nie wszystkie ból związany z grypą jest izolowany na zatok. Możesz cierpieć z powodu okresowych bólów głowy i bóle mięśni w ramionach, nogach i plecach. To jest bardziej powszechne odczuwać bolesność sensację, a nie rzeczywistego bólu.

Zmęczenie

Kiedy jesteś narażona na wirusa grypy, można odczuwać zmęczenie lub wyczerpanie. Jest to w dużej mierze ze względu na odpowiedź immunologiczną, ponieważ zwalcza wirusa, opodatkowanie ciało więcej niż normalnie.

Problemy pokarmowy

Możliwe jest również, aby cierpieć z powodu pewnych problemów z trawiennych grypy. I podobnie jak objaw gorączki, to znakiem grypy można na podstawie wieku. Dla dorosłych, może zacząć odczuwać ogólne utrata apetytu. Z dziećmi, to utrata apetytu mogą towarzyszyć napady wymiotów lub biegunki.