adcov.com

Jakie są objawy drożdże?

Pochwy drożdże jest powszechnym zjawiskiem wśród kobiet i jest wynikiem nadmiaru Candida albicans, która jest grzyb. W okolicy sromu i pochwy są dotknięte tego grzyba. Over-the-counter leki są dostępne w leczeniu drożdżycy pochwy, ale niektóre z nich mogą wymagać bardziej intensywnego leki, które lekarz może przepisać.

Zaczerwienienie

Candida albicans jest drażniące na obszarze pochwy i dlatego prawdopodobnie będzie zaczerwienienie i pieczenie. To zaczerwienione poprawka pojawia się jako wysypka, a czasami mają guzki na nim.

Świąd

Świąd drożdże mogą być intensywne. Lekarz może przepisać maść, aby złagodzić ten objaw. Zarysowania powierzchni pochwy opuszczę cię bardziej podatne na zakażenia.

Pieczenie podczas oddawania moczu

Ponieważ obszar pochwy jest czerwony i potępił, spalanie dyskomfort będzie odczuwany jako mocz przechodzi przez obszar. Niektóre kobiety wstrzymać oddawania moczu z powodu dyskomfortu, że przynosi im.

Ból podczas stosunku płciowego

Podobny do bólu czuł podczas oddawania moczu, stosunku seksualnego może dodatkowo podrażniać już stan zapalny sromu. Najlepiej jest powstrzymać się od współżycia seksualnego w tym czasie aż drożdże został wyleczony.

Rozładowania

Drożdże znany jest wydalanie absolutorium z pochwy. To absolutorium jest zwykle w kolorze białym i grube. Konsystencja wyładowania jest podobny do tego z wyglądu twarogu.

Leki

Najpowszechniej stosowanymi lekami do leczenia infekcji drożdży są mikonazol i Diflucan. Mikonazol jest miejscowo przeciwgrzybiczy lek, który jest wprowadzony przez aplikator do pochwy. Odbywa się to zróżnicowane ilości dni, w zależności od ciężkości infekcji. Diflucan jest doustnym środkiem do leczenia infekcji drożdżowej. Lekarz poinformuje o leki, które będzie najlepsze dla Twojej sytuacji.

Zapobieganie

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zapobiegania drożdże, takie jak noszenie bielizny wykonana z materiału bawełnianego i unikanie Bicze i do kąpieli. Jeśli twoje ubrania stają się mokre należy zmienić je tak szybko, jak to możliwe. Wanny z hydromasażem nie są również wspierane.