adcov.com

Jakie są niebezpieczeństwa związane z cukrzycą i alkoholu?

Cukrzyca wpływa 23,6 mln dorosłych i dzieci w Stanach Zjednoczonych. Choroba występuje w przypadku insuliny, hormonu, który zamienia cukier, skrobie i inne energii żywności do energii potrzebnej do codziennego życia, nie jest wytwarzany lub nieprawidłowo produkcji. Ostatnie badania Światowej Organizacji Zdrowia poinformował, że każdego roku, 1,8 mln zgonów wynika z alkoholem. Z cukrzycą i alkoholu, niebezpieczeństwa eskalacji, jak wpływa na stężenie cukru we krwi.

Alkohol i cukrzyca

Spożywanie alkoholu zwiększa ryzyko hipoglikemii i reakcje wystąpieniu cukrzycy typu 2.

Alkohol i ryzyko cukrzycy

Alkohol może zwiększać ryzyko wystąpienia zmniejszonego stężenia cukru we krwi, interakcji z lekami powodować skutki uboczne, takie jak pogorszenie warunków neuropatii, zapalenie trzustki, choroby wątroby i wrzodów, zapobiegania utracie wagi i zwiększenia poziomu trójglicerydów w przypadku regularnego zużyty.

Twoje ciało i Alkohol

W ciągu pięciu minut od spożywania napoju, to w krwiobiegu.

Jak zmniejszyć ryzyko alkoholu

Jeśli wybierasz się do picia, sprawiają, że od czasu do czasu pić. Wybierać napoje mieszane z bezcukrowych mieszalnikach i niskie alkohole, takie jak piwo jasne i suchego wina. Aby dokonać drinka dłużej, wybierz spritzer. Upewnij się, że po rutynowych insulinę i jedzenie regularnych posiłków, i że masz zgodę swojego lekarza posiadania okolicznościowy drinka.

Picie z Cukrzycą

Należy unikać picia z cukrzycą. Sporadyczne picie może być bezpieczne, gdy cukrzyca jest pod kontrolą, Twój usługodawca opieki zdrowotnej pozwala Ci mieć sporadyczne drinka, a gdy wiesz, jak napój ma wpływ.

Insulina i Alchol

Nie należy przyjmować dodatkowej dawki insuliny do alkoholu będzie picia. Zawsze należy nosić bransoletkę identyfikacyjną, która ostrzega, że ​​masz cukrzycę.