adcov.com

Jakie są niebezpieczeństwa stałego Kolor włosów?

Wydaje się, że niewinne rzeczy do używania stały kolor włosów. Osoba może po prostu chcesz rozjaśnić włosy lub ciemniejszy. Może po prostu chcesz się pozbyć kilku siwych włosów pojawiały się na jej głowie. Jednak chemikalia znajdujące się w barwników do włosów, stosowany wielokrotnie, może faktycznie sprawić, że niektóre rodzaje nowotworów, które występują w organizmie. Aż strach pomyśleć, że chemikalia w pozornie niewinnym butelką farbowania włosów i środek rozwoju może zaszkodzić osobie.

Szkodliwych substancji chemicznych

Istnieje kilka chemikalia znaleziono w farbach do włosów, które mogą powodować osoby krzywdy. Są to: amoniak, smołę, DMDM ​​Hydantoina, octanu ołowiu i PPD.
Para-fenylenodiamina (PPD) jest używany do przyciemnić włosy i jest wymienione przez Centrum Kontroli Chorób jako potencjalny alergen. PPD jest powszechnie znany powodować zaczerwienienie, ból, świąd, pieczenie i ból głowy. Raport przez Journal of National Cancer Institute twierdzi, że długotrwałe narażenie na ciemnych farbach do włosów może zwiększać ryzyko wystąpienia różnych form raka, takich jak: raka pęcherza, białaczki, raka piersi i chłoniaka nieziarniczego.

DMDM Hydantoina

DMDM Hydantoina jest konserwantem znaleźć w farbach do włosów, która została wydana w Japonii ograniczonego użytkowania. Według United States Food and Drug Administration (FDA), DMDM ​​było związane z zaburzeń układu odpornościowego.

Smoła węglowa

Smoła węglowa jest składnikiem farb do włosów i niektórych szamponach i zgodnie z FDA, może spowodować raka u zwierząt laboratoryjnych. Substancja, która jest uważana przez FDA znaleźć w smoły węglowej, które mogą powodować raka nazywa 4-metoksy-m-fenylenodiamina.

Amoniak

Amoniak zawarty w barwników do włosów. Inne niż paskudny zapach, że amoniak tworzy, może powodować zapalenie skóry, kaszel i trudności w oddychaniu. Amoniak jest często stosowany w produktach chemii gospodarczej, aby stworzyć jasny, czysty dom.

Octan ołowiu

Octanu ołowiu może być potencjalnie szkodliwe, gdy używane wielokrotnie do farbowania włosów. Ołów został wycofany z użytku domowego maluje lat temu ze względu na potencjalne zagrożenia. Ołów mówi się zakłócić funkcjonowanie neuroprzekaźników w mózgu, a także może powodować zakrzepy krwi, wpływa na rozwój sensoryczny i zmniejszyć poziom inteligencji.

Środki ostrożności

Kobiety w ciąży są zalecane przez pracowników służby zdrowia, aby nie farbować włosy. Są one również nie powinni nawet podświetlić włosy lub użyć koloru włosów, który jest pół-stałe. Substancje chemiczne mogą przejść na łożysko, co szkodzi na płód. Czytaj etykiety produktów do farbowania włosów, aby odwrócić się od tych szkodliwych substancji chemicznych.