adcov.com

Jakie są niebezpieczeństwa Saline implantów piersi?

Jakie są niebezpieczeństwa Saline implantów piersi?


Implanty solanka stanowią urządzenia medyczne, wykonane z miękkiej powłoki silikonowej wypełnione solanką, które są wkładane w celu zwiększenia rozmiaru piersi. Choć soli implanty piersi są zazwyczaj rozpatrywane jako bezpieczniejsza alternatywa dla implantów silikonowych, że wciąż posiada pewne niebezpieczeństwa, które należy rozważyć przed podjęciem decyzji, aby przejść wraz z chirurgii implantów piersi.

Pęknięcie lub Deflacja

Oba silikonowe implanty piersi i soli ryzykują szansę pęknięcia lub deflacyjne, ale pęknięcia implantów piersi można wykryć solna znacznie szybciej niż zerwania z silikonowych implantów piersi. Gdy dokładna przyczyna rozrywaniu i opróżniania nie jest znany, to może być spowodowane przez soczewki przykurczu, przepełnieniu lub underfilling implanty, zbyt duża podatność na obróbkę podczas operacji uszkodzenia instrumentów chirurgicznych, albo może być spowodowane po prostu przez starzenie w implancie.

Skurcz torebki

Otoczkowy skurcz występuje, gdy włókniste kapsułki otaczającej implant piersi gęstnieje i / lub zaciska, powodując twardość i zniekształcenia kształtu implantu piersi. Chociaż torebki skurcz może nastąpić w każdej chwili, to zazwyczaj występują w ciągu kilku miesięcy po operacji implantów piersi. Szacuje się, że 15-20 procent kobiet, które poddały się operacji powiększania piersi będzie doświadczenie torebki skurcz.

Zakażenie

Implanty piersi wiążą się z ryzykiem dwóch różnych możliwych typów infekcji. Pierwszy typ infekcji występuje w ciągu pierwszego tygodnia po zabiegu. Objawy to ogólne złe samopoczucie, gorączka, lub zaczerwienienie w okolicy implantów piersi, które wygląda podobnie do oparzeń słonecznych. Drugi rodzaj występuje w czasie, bez początkowych objawów. Piersi mogą stać się czerwone i skóra będzie się naprawdę cienki i sam implant może przebić się przez skórę. W każdym rodzaju zakażenia, usunięcie implantu sutka będzie konieczne.

Zmiany w sutek i / lub wrażliwości piersi

Po soli implanty piersi zostały wstawione, jest szansa, że ​​zmiany mogą pojawić się w brodawki i / lub wrażliwości piersi. Oznacza to, że mogą one też bardziej czuły, mniej wrażliwe lub może nie mieć żadnego uczucie w ogóle nie będzie w stanie odwrócić.

Nadmierne krwawienie

W większości przypadków krwawień, które występuje w czasie zabiegu implantacji breast łatwo kontrolowane; Jednak nadmierne krwawienia mogą występować w czasie operacji, a nawet po zabiegu. Jeśli występuje nadmierne krwawienia po zabiegu, to jest prawdopodobne, że operacja będzie ponownie przeprowadzono w celu odprowadzenia krwi.