adcov.com

Jakie są negatywne skutki Tongkat Ali lub Longjack Herb?

Jakie są negatywne skutki Tongkat Ali lub Longjack Herb?


Tongkat ali lub longjack zioło jest rodowitym drzewo do krajów Azji Południowo-Wschodniej, w tym Malezji, Tajlandii i Indonezji. Jest sprzedawany jako ziołowy suplement na całym świecie. Zwolennicy uważają, że rośliny zwiększa poziom testosteronu. Mężczyzna użytkownicy Tongkat Ali często suplementy w celu zwiększenia ich zdolności kulturystyki lub złagodzenia problemów seksualnych. Niektóre badania wykazały, że roślina wykazuje właściwości anty-nowotworowe. Mieszkańcy Azji Południowo-Wschodniej użyciu roślinę jako afrodyzjak.

Ryzyko raka

Tongkat ali zwiększa poziom testosteronu u użytkownika. To może pogorszyć i komplikuje warunki użytkownikom z pewnymi typami raka i innych chorób. Rak gruczołu krokowego, raka sutka, chorobę wątroby, choroby serca, choroby nerek, cukrzyca i bezdechu sennego są wszystkie problemy zdrowotne, które za pomocą tongkat ali może zwiększyć poprzez Tongkat Ali. Korzystanie z ziołowych suplementów tej rośliny mogą utrudniać leczenie i wyjście z tych chorób. Tongkat Ali może również osłabić układ odpornościowy już zagrożone przez choroby.

Skutki psychologiczne

Ray Sahelu, lekarz specjalizujący się w naturalnych suplementów, donosi, że były pewne skutki psychologiczne wśród longjack użytkowników ziół. Te działania niepożądane obejmują niepokój, niepokój i bezsenność. Długotrwałe doświadczenia z tych problemów może pogorszyć stan zdrowia i samopoczucie człowieka. Bezsenność zapobiega cierpiących z coraz odpowiedniego snu. Wydłużone okresy bezsenności obniżyły libido. Każdy, biorąc tongkat suplementów ali za ich zdrowie seksualne trzeba wziąć małą dawkę dobową, aby uniknąć negatywnych skutków wynikających z okresów bezsenności zioło powoduje.

Zwiększona agresja

Użytkownicy wziąć longjack zioła, aby zwiększyć poziom testosteronu. Wyższe poziomy testosteronu może zwiększyć agresję. Niektórzy użytkownicy mogą stać się bardziej niecierpliwi i łatwo gniew z powodu ich niezwykle podwyższonym poziomem testosteronu. Unikaj wysokich dawek ziół unikać agresywnych odcinków. Pamiętać o zmianach w chemii organizmu w celu przewidywania i poruszać się po negatywnych wahania nastroju.

Podwyższona temperatura ciała

Niektórzy użytkownicy Tongkat ekstraktu ali zgłosiło wzrost temperatury ich ciała po ich rozpoczął przyjmowanie suplementów. Może to zrobić osoba szczególnie niewygodne w cieplejszym klimacie lub w gorące dni. Użytkownicy mogą również wystąpić zaczerwienienie twarzy związane z ich podwyższonej temperaturze. Te działania niepożądane mogą ustąpić po kilku tygodniach ciągłego stosowania. Powstrzymanie się od podejmowania wysokie dawki suplementu może również pomóc uniknąć lub złagodzić wzrost temperatury ciała.