adcov.com

Jakie są naturalne zabiegi na zespół niespokojnych nóg?

Zespół niespokojnych nóg - znany także jako zespół Kborn w - powoduje skurcze mięśni, uczucie jak ktoś musi przenieść nogi, nerwowość, drętwienie, a szpilki-i-igły typu uczucie, że coś porusza się pod nogi, a noga lanie. Zwykle te nieprzyjemne uczucia są doświadczeni głęboko w łydkę, choć wiele osób również zgłosić dyskomfort w ramionach, tułowiu i genitaliów. Lekarze nie znają przyczyny tego stanu, ale wierzę to może być związane z problemem w mózgu lub rdzenia kręgowego. Kilka naturalnych metod leczenia może złagodzić objawy.

Zabiegi korzystne ziołowe

Zalecane dawkowanie ziół i środki farmaceutyczne są oznaczane przez ich najważniejszych właściwości farmakologiczne, zakres terapeutyczny. Zakres terapeutyczny jest najmniejsza dawka, która wywołuje żadnego efektu leczniczego do największej bezpiecznej do spożycia dawki. Zioła są ogólnie nietoksyczne i przedawkowania lub ciężkie skutki uboczne są mało prawdopodobne. Jednakże trzymać sugerowanych ilościach, ponieważ potrzebują więcej niż raz jest mało prawdopodobne, aby dodatkowe korzyści i mogą powodować negatywne skutki uboczne.

Mak California z cordyalis zapobiega skurcze mięśni, łagodzi ból i wywołuje sen. Weź, jak jest na etykiecie. Kava rozluźnia mięśnie i sedates na centralny układ nerwowy. Weź od 60 do 120 mg na dobę. Passion Flower herbata rozluźnia mięśnie i wywołuje senność. Weź jeden kubek dwie do trzech godzin przed pójściem spać. Rooibos herbata łagodzi skurcze i ma kojący wpływ na układ nerwowy. Jest to również korzystne dla ogólnego bólu. Weź, jak jest na etykiecie. Waleriana sedates mięśnie i zmniejsza czas potrzebny do zaśnięcia. Weź od 50 do 100 miligramów dziennie na godzinę przed snem.

Inne sugestie

Połączeniu suplement wapnia / magnezu pomaga uspokoić nerwy. Jest to najbardziej skuteczny, jeśli podjęte przed snem. Weź, jak jest na etykiecie.
Unikaj kofeiny we wszystkich jej formach.
Nie palić, ponieważ ogranicza dopływ krwi do nóg.
Suplementy żelaza mogą zmniejszyć stan, ale zrobić test na poziom żelaza przed rozpoczęciem leczenia.
Stres może także pogorszyć stan.