adcov.com

Jakie są najbezpieczniejszym Wysokie ciśnienie krwi Leki?

Według American Heart Association, około jeden na trzech dorosłych w Stanach Zjednoczonych rozpoznano z wysokim ciśnieniem krwi. Ludzie rzadko wykazują oznaki lub objawy nadciśnienia, więc może to być bardzo trudne do uchwycenia. Po lekarz stwierdzi, że pacjent ma wysokie ciśnienie krwi, jest konieczne, aby pacjent otrzymał właściwego leczenia i leku, w celu leczenia choroby.

Leków hipotensyjnych

Ludzie, którzy mają wysokie ciśnienie krwi (nadciśnienie) lub są często traktowane z leków hipotensyjnych w celu obniżenia ciśnienia tętniczego. To pomaga zmniejszyć objętość krwi, częstość akcji serca i objętości wyrzutowej. Jest to najbardziej rozpowszechnionym rodzajem leczenia pacjentów z diagnozą nadciśnienia pierwotnego.

Liczne inne leki wywołują efekt obniżenia ciśnienia. W zależności od lek jest stosowany, niektóre blokowania impulsów nerwowych, które powodują zwężenie tętnic, inne spowolni serca i zmniejszać siłę skurczu. Przykłady leków przeciwnadciśnieniowych obejmują beta-blokery, blokery kanału wapniowego, inhibitory ACE, walsartan, losartan, prazosyna i terazosyna.

Diuretyki

Przykłady leków moczopędnych obejmują chlorotiazyd, chlortalidon, furosemid, hydrochlorotiazyd i spironolakton. Diuretyki promować utratę wody z ciała. Wraz z utratą wody, pacjent może spodziewać utraty soli, jak również. Wiele leków nadciśnienie powoduje ciało ludzkie w zatrzymaniu wody i soli, tak diuretyków są często stosowane w połączeniu z innymi lekami. Różne leki moczopędne powodują różne działania w organizmie. Większość z nich będzie reagować bezpośrednio z nerki. Najczęściej przepisane leki moczopędne lub leki moczopędne są chlorotiazyd, chlortalidon i hydrochlorotiazyd.

Wiele pigułki wody są dobrze tolerowane; jednak jedna wada jest niedobór potasu. Dlatego tak ważne jest, aby się spożycie produktów spożywczych bogatych w potas, takich jak banany, morele i sok pomarańczowy. W niektórych przypadkach lekarz pacjenta będą się zalecenia potasu specyficzne dla pacjenta.

Beta blokery

Beta-blokery blokować reakcję między serca, naczyń krwionośnych i nerwów. To spowalnia tętno i obniża ciśnienie krwi. Beta-blocking leki są używane w wielu różnych chorób, takich jak dusznica bolesna, nadciśnienie, migrenowych bólów głowy, zaburzeń rytmu serca i jaskra.

Beta-blokery są również określane jako beta-adrenergiczne środki blokujące. Zgodnie z Mayo Clinic, beta blokery działają poprzez blokowanie skutki adrenaliny hormon lub adrenaliny. Beta blokery powodują serce bić wolniej iz mniejszą siłą, co zmniejsza ciśnienie krwi. Mogą poprawy przepływu krwi, jak również.

Przykłady markowych beta blokery należą Sectral, Tenormin, Zebeta, COREG, Lopressor, Corgard, Bystolic i Inderal LA.

Inhibitory ACE i blokery kanału wapnia

Niektóre blokery kanału wapniowego są w połączeniu z inhibitorami ACE. "ACE" oznacza "inhibitorów konwertazy angiotensyny." Inhibitory ACE się zapobiegać powstawaniu zwanego hormonu angiotensyny II. Hormon ten zwykle powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. Inhibitorem ACE rozluźnia naczynia i obniża ciśnienie krwi.

Blokery kanału wapniowego lub CCB, utrzymać wapnia do wnętrza komórki mięśniowe zarówno serca i naczyń krwionośnych. Takie postępowanie powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i ciśnienia krwi, aby przejść w dół.