adcov.com

Jakie są najbardziej skuteczne zioła kurczyć prostaty?

Gruczołu krokowego często powiększa się jak mężczyźni wiek, stan znany jako łagodnego przerostu gruczołu krokowego (BPH). Warunkiem jest tak powszechne, w rzeczywistości, że 90 procent mężczyzn w latach 70. i 80. mają pewne objawy. Jeśli podejrzewasz, że masz powiększoną prostatę, ważne jest, aby zobaczyć lekarza, aby wykluczyć inne niebezpieczne diagnozy. Wielu mężczyzn odwrócił się do leków ziołowych o pomoc z ich BPH i wiele ulgi raportu. Możesz skontaktować się z lekarzem, aby dowiedzieć się, czy leczenie ziołowe może być dla Ciebie.

Cechy BPH

Gruczołu krokowego, część męskiego układu rozrodczego, jest wielkości orzecha włoskiego. W miarę starzenia się prostaty i powiększa, zaczyna naciskać na cewki, powodując stopniową utratę funkcji pęcherza, powodując klasyczne objawy BPH, które obejmują słaby strumień moczu, najpierw lub wyciek moczu i częstsze parcie na urinate-- szczególnie nocą. Przyczyną rozszerzenia nie jest jasne, ale lekarze uważają, że ma do czynienia ze zmniejszoną produkcją testosteronu, a także konwersję testosteronu do ditestosterone.

Wielkość prostaty nie określa, nasilenia objawów. Czasami, w rzeczywistości, nie będziesz wiedzieć, masz BPH, aż znajdziesz się w stanie oddać mocz w ogóle, stan zwany ostre zatrzymanie moczu, czasem wywołane przez ponad-the-counter alergii medycyny. Powinno być zbadane przez lekarza, czy tak się stanie. Ciężkie BPH może prowadzić do infekcji dróg moczowych, pęcherza moczowego, kamienie kamienie nerkowe i moczu. Jeśli złapiesz BPH we wczesnym stadium rozwoju, jest mniejsze prawdopodobieństwo tych powikłań.

Leki ziołowe

Jeśli pójdziesz do lekarza ziołowych w leczeniu BPH, będzie on najprawdopodobniej polecam Saw Palmetto, najbardziej popularne zioło przewidzianą dla tego warunku. Bo to zaburza przemiany testosteronu do szkodliwych ditestosterone, Saw Palmetto jest ceniony za jego zdolność do kurczenia powiększone prostaty i zmniejszenia objawów moczowych. Możesz być również przewidziane koniczyna czerwona, silnym przeciwutleniaczem i środkiem walki z rakiem, lub ziołowy zwany Pygeum africanum, na jego zdolność do zmniejszenia zarówno pilność i częstotliwość oddawania moczu.

Ponadto, lekarz może zalecić ziołowe wsparcie odżywcze lub suplementów diety; zielarze uważają, że niedobory cynku sprawi, że podatne na BPH, i że zarówno witamina B6 i likopen - uzyskiwany z dojrzałych pomidorów - mogą zmniejszyć obrzęk i zapalenie prostaty.

Środki ostrożności

Ziołolecznictwo jest leczenie uzupełniające, nie zastępuje opieki medycznej. Jeśli zdecydujesz się na leczenie z ziołowych lekarza, zrobić w porozumieniu z lekarzem; zioła mogą wchodzić w interakcje z lekami na receptę. Nigdy nie zatrzymać lub zmniejszyć dawki leków na receptę bez zgody lekarza. Aby dowiedzieć się o skutkach ubocznych ziół, odwiedź US Library of Medicine wymienione w poniższych zasobów.