adcov.com

Jakie są morfologii plemników zabiegi?

Morfologia odnosi się do wielkości i kształtu i sperma; nieprawidłowe plemniki jest jedną z możliwych przyczyn męskiej niepłodności, ponieważ plemniki mogą mieć trudności z podróży do jaj lub mogą nie być w stanie zapłodnić raz tam. Istnieje kilka opcji leczenia dostępnych w zależności od przyczyny nieprawidłowych plemników.

Przyczyna

Nieprawidłowe plemniki Morfologia może wystąpić, gdy mężczyźni są narażone na toksyczne substancje chemiczne, takie jak narkotyki, papierosy i produktów gospodarstwa domowego; zwiększyła temperaturę jąder, często ze względu na restrykcyjną odzieży lub żylaki w mosznie; lub genetyczne.

Lifestyle Zabiegi

Dla niektórych mężczyzn, zaburzenia morfologii plemników cofania jest tak proste, jak przejście z majtkami do bokserów, unikanie leków, papierosów i wspólnych środków chemicznych, oraz unikanie długotrwałych okresów posiedzeniu, które powodują jądra być blisko ciała i ogrzewają się.

Zabiegi profesjonalne

Urolog może usunąć żylaki w mosznie z chirurgii. Jednak wielu ludzi z nieprawidłowej morfologii plemników wymaga leczenia niepłodności w celu impregnacji partnera; ICSI (ICSI) i sztuczne zapłodnienie są dwa popularne opcje, według BabyCenter.com.

Docytoplazmatyczna iniekcja plemnika

Docytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika do komórki jajowej (ICSI) jest procesem, w którym plemniki są wstrzykiwane bezpośrednio do zewnętrznej jaj macicy według BabyCenter.com; egg następnie wszczepia się do macicy.

Rama czasowa

Zgodnie z Oregon State University, może trwać do 18 miesięcy, aby zobaczyć lepszą morfologię plemników i tylko około połowa wszystkich mężczyzn zobaczyć wyniki.