adcov.com

Jakie są metody leczenia na skurcze mięśni i niespokojnych nóg?

Zespół niespokojnych nóg (RLS) jest zaburzeniem snu charakteryzuje się niewygodnych odczuć w nogach, niekontrolowanego ruchu nóg i bóle mięśni. Istnieje wiele metod leczenia dostępnych dla RLS, z których niektóre zawierają receptę i ponad-the-counter leków i ogólne zmiany w stylu życia.

Rozpowszechnienie

Chociaż dokładne liczby nie są znane, zespół niespokojnych nóg, jednak zachodzi w tempie około 5,5 procent populacji ogólnej, zgodnie z National Institutes of Health.

Przyczyny

W wielu przypadkach RLS jest spowodowane bazowego stan zdrowia. Rozpoznawanie i leczenie pierwotną przyczyną RLS może znacznie poprawić objawy. Zgodnie z Medline Plus, najczęstsze przyczyny RLS to cukrzyca, neuropatia obwodowa, choroby nerek i choroby Parkinsona.

Leki na receptę

Leki dopaminergiczne, takie jak anty-Parkinsona narkotyków ropinirolu są często przepisywany jako pierwszej linii leczenia niespokojnych nóg. W cięższych przypadkach, leki z rodziny opiatów i benzodiazepin może być przyznane na ich mięśni właściwości przeciwbólowe i relaks. Leki przeciwdrgawkowe, takie jak gabapentyna są często skuteczne w zmniejszaniu Zaburzenia sensoryczne związane z RLS.

Ziołowe i suplementy diety

Według Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i Udaru Mózgu, suplementów diety, takich jak wapń i magnez mogą pomóc w leczeniu niedoborów bazowych, które mogą pogorszyć RLS. Ziołowe suplementy o właściwościach mięśni relaks - takie jak korzeń kozłka lekarskiego lub passiflory - może również pomóc złagodzić napięcie mięśni i ogólny niepokój.

Lifestyle Modyfikacje

Zdrowe zmiany w stylu życia mogą odgrywać ważną rolę w łagodzeniu skurczów mięśni i RLS. Zmniejszenie kofeiny, tytoniu i spożycie alkoholu może pomóc w zapobieganiu objawów, podczas gdy korzystanie z gorących kąpieli i innych działań relaksujących mogą złagodzić objawy, gdy oni się w. Ustalenie regularny wzór snu i ćwiczenia często również może pomóc.