adcov.com

Jakie są metody leczenia na raka Gum?

Jakie są metody leczenia na raka Gum?


Zabiegi dostępne na raka dziąseł może być kliniczne lub standardowe procedury leczenia. Większość zabiegów kliniczne mogą być stosowane jedynie wówczas, gdy nie została uruchomiona tradycyjnego leczenia. Onkolog będzie nadzorował wszystkie leczenia raka dziąseł.

Chirurgia

Operacja może być formowane na wszystkich stadiach raka jamy ustnej. Opcje obejmują szeroki lokalnym chirurgiczne wycięcie, szyi rozwarstwienie, chirurgii plastycznej i przeszczep skóry.

Radioterapia

Radioterapia jest dostępny dla niektórych form raka gumy, w zależności od stadium choroby. Terapie zewnętrzne i wewnętrzne promieniowanie radioaktywne są opcje terapii.

Chemoterapia

Chemioterapia jest popularnym obróbki, w zależności od stadium zaawansowania raka gumy. Chemioterapię podaje się przez wstrzyknięcie do obszaru rakowego.

Leczenie hipertermii

Terapia ta stosuje się do zabijania komórek nowotworowych i zwiększyć promieniowanie i chemioterapię leczenia. Leczenie hipertermii przeprowadza się przez ogrzewanie tkanki ciała do temperatury wyższej niż w którym może przeżyć.

Badania kliniczne

Badania kliniczne są dobrym rozwiązaniem, leczenie ludzi, którzy chcą, aby przejść badania nad rakiem, jak wczorajsze badania kliniczne są dzisiejsze standardowe praktyki leczenia. W konsekwencji, badania kliniczne mogą być bardzo korzystne dla niektórych pacjentów.