adcov.com

Jakie są Leczenie przewlekłej biegunki?

Jakie są Leczenie przewlekłej biegunki?


Przewlekła biegunka jest zwykle wskazuje na bardziej złożoną podstawowy problem, takich jak przewlekłe zakażenie, chorobę zapalną jelit, lub syndromu jelita drażliwego. Przewlekła biegunka może być również spowodowane przez zespół złego wchłaniania odpowiednich składników koniecznych w ciele. Co może być przyczyną przewlekłej biegunki, istnieje wiele skutecznych metod leczenia można spróbować złagodzić ten problem.

Pij dużo wody

Podczas napadów z przewlekłą biegunką, to jest bardzo łatwe do ciała, aby się odwodnić. Jeśli płyn utracone podczas biegunki nie otrzymuje w odpowiednim czasie, organizm nie może prawidłowo funkcjonować, a możesz ponieść ogromne odwodnienie. Kiedy mając przewlekłą biegunkę upewnić się pić co najmniej 8-10 szklanek wody dziennie, i starają się unikać kofeiny i alkoholu, jak będą tylko pogorszyć sytuację. Picie dużej ilości wody może również pomóc, aby wypłukać system w przypadku biegunka jest spowodowana infekcją bakteryjną jakiegoś.

Jedz lekkostrawne Foods

Strawne potrawy proste jedzenie pomoże uspokoić proces trawienia i daje mniej biegunkę. Gdy o przewlekła biegunka unikać pokarmów, które są tłuste, bardzo ostre lub bardzo słodkie, jak tego typu żywności mają tendencję do zaostrzenia stanu. Staraj się unikać produktów mlecznych takich jak sery i przetwory mleczne, ponieważ czasami może nawet spowodować więcej problemów biegunki. Niektóre dobre pokarmy do jedzenia są mdłe, żywność niskiej włókna takie jak ryż, banany, tosty, pieczonego kurczaka i marchew. Staraj się nie jeść zbyt dużo pokarmów stałych, aż twój stan się poprawia.

Przywrócenia flory jelitowej

Przywrócenia flory jelitowej w organizmie poprzez prosty probiotyczny suplement co najmniej raz dziennie. Probiotyczne suplementy przywróci florę jelitową z powrotem w systemie, nie wspominając o utrzymaniu zdrowej mikroflory równowagę w jelitach. Przez utrzymywanie tego zdrową równowagę, organizm będzie bardziej zdolna do walki z infekcją i będziesz miał mniej epizodów biegunki.

Utrzymanie zdrowych nawyków

Przez utrzymywanie układ odpornościowy będzie lepiej przygotowany do walki z zakażeniem bakteryjnym, które mogą być przyczyną przewlekłej biegunki. Musisz mieć właściwego odżywiania i odpowiedniej ilości snu i ćwiczeń. Poprzez utrzymanie właściwych nawyków mycia rąk można zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa biegunki i innych infekcji wirusowych.

Wymień elektrolity

Elektrolity, takie jak chlorek sodu i potasu są ważne, aby utrzymać na zbliżonym poziomem w organizmie. Elektrolity są bardzo ważne w ciele, ponieważ są one związane z rozkładu wody ciała, dyfuzji, wchłaniania, a także podając energię ciała. Obecność i bilans tych związków określić, jak dobrze całe ciało wykonuje te skomplikowane funkcje. Bulion lub zupa lub różne soki owocowe lub warzywne wszystkim zawierać odpowiednie ilości elektrolitów. Nawet picie Gatorade może pomóc przywrócić właściwy poziom elektrolitów, choć nie jest to zalecane źródło.

Spróbuj pasteryzowane produkty mleczne

Nawet jeśli nie jest to zalecane do spożywania zbyt dużej ilości nabiału mając ataki przewlekłej biegunki, jeśli musisz mieć mlecznych w diecie, można spróbować użyć tylko pasteryzowane produkty mleczne. Od pasteryzacji produktów mlecznych poprzez proces ogrzewania produktów mlecznych, na pewien okres czasu, to może pomóc zabicia bakterii, które często daje w produktach mlecznych, które mogłyby być niekorzystnie wpływających na zdrowie jelit. Upewnij się, że przy zakupie mleka lub jaj, które są pasteryzowane, jednak.