adcov.com

Jakie są korzyści zdrowotne wynikające z tofu?

Jakie są korzyści zdrowotne wynikające z tofu?


Wiele z nich wcześniej pojęcia o squishy, ​​białym bloku twaróg sojowy, ale nie ma błędne przekonanie o korzyściach zdrowotnych żywności elektrownia zapewnia. Wartość wpływów tofu jest znaleźć w wielu kwestiach z dojrzewania w gęstości kości i funkcji serca z ryzykiem raka.

Mięso Zastępca

Tofu jest podstawowym alternatywą dla tych, którzy zmniejszyć lub wyeliminować mięso diecie. Wybierając się wegańskie lub wegetariańskie jest osobista decyzja, często kierując się chęcią lepszego zdrowia i substytuty mięsa jako źródła białka wzmacniający są podstawą dla wielu, którzy wybierają ten styl życia, zdaniem Leo Galland, MD, w korzyści zdrowotne wynikające z tofu , Tekstury tofu w różnych formach i smakach czyni go idealnym zamiennikiem dla potraw takich jak lasagne, enchiladas, Stroganow, a nawet sushi.

Właściwości zdrowe

Kiedy spożywane regularnie, tofu stwierdzono obniżenie złego cholesterolu, zmniejszają objawy menopauzy, zmniejszają ryzyko raka, wzmocnienie starych kości i zapobiec przedwczesnemu starzeniu się. Według Galland, jest także dobrym źródłem witaminy E, wapnia, energii całkowitej tłuszczu, węglowodanów, błonnika i izoflawonów, które zmiatania wolnych rodników odpowiedzialnych za pogarszającą się czynność komórek. Jednocześnie jednak ostatnie badania sugerują, że może się skurczyć tofu rozmiar mózgu, zwiększa ryzyko raka i poziom estrogenów, zarówno u mężczyzn jak i kobiet, i mężczyzn poziom testosteronu zmniejsza.

Wszechstronność

Tofu zakłada profile smak potraw gotowanych w to, co znacznie ułatwia ludzi do czerpania korzyści zdrowotne tego inaczej bez smaku twaróg sojowy. Tofu, który znajduje się w miękkiej, twardy i bardzo twardy, może być opiekana, smażone, pieczone, z grilla, puree, jajecznica i mrożone. Zamrażanie mocną różnorodność daje mu kurczaka teksturę po rozmrożeniu, co czyni go idealnym do zapiekanek i innych obfite receptur. Jedwabiste odmiany zrobić kremowe zupy, sosy, sosy i desery.

Cukrzyca

Tofu może być szczególnie korzystne dla chorych na cukrzycę, ponieważ jest to pełne białko, które umożliwia lepszą regulację poziomu cukru. Diabetycy, którzy nie lubią tofu zawdzięczam to do siebie, aby mieć to przygotowane przez osobę znającą jego wszechstronność.