adcov.com

Jakie są korzyści zdrowotne wynikające z Himalayan Goji Berry?

Jagody Goji to mały owoc Lycium barbarum lub Matrimony Winorośli, pochodzi z południowo-wschodniej Azji. Jagody Goji mają wiele składników odżywczych i są okrzyknięty jako pożywienie o właściwościach leczniczych. Owoce muszą być dojrzałe być jadalne, a jagody są zwykle suszone, gotowane lub gotowane.

Witaminy

Jagody Goji są bogate w witaminę C, która wspomaga układ odpornościowy. Zawierają one również witaminy A i E, które wspierają zdrowie skóry oraz witaminy B1, B2 i B6, które zwiększają metabolizm i zwiększyć wzrost komórek.

Karotenoidy

Goji zawierają wysokie stężenie karotenoidy, takie jak zeaksantyna i beta-karoten. Karotenoidy może zmniejszyć ryzyko raka, ale są najbardziej znanym na poprawę wzroku i walczy chorób oczu związanych z wiekiem.

Potencjał

Jagody Goji są badane na ich potencjał w walce z rakiem. Według badania 2003 roku przez Huazhong University of Science and Technology, Jagody Goji stymulują reakcje immunologiczne, które mogą być terapeutyczne u chorych na raka.

Inne zastosowania

W "Rośliny dla przyszłości" Listy bazodanowych wiele zastosowań leczniczych dla jagody goji, w tym obniżenie ciśnienia krwi, złagodzenie dolegliwości okresie okołomenopauzalnym i leczenia cukrzycy.

Tradycyjna Medycyna Chińska

Jagody Goji są używane w tradycyjnej medycynie chińskiej, aby zwiększyć liczbę plemników, promować krążenie i poprawy wzroku.