adcov.com

Jakie są korzyści z Wstydliwy Drzewo suplementu?

Wstydliwy drzewo jest herb, który jest używany głównie do skutecznego rozwiązywania problemów zdrowotnych wielu zwykłych kobiet, w tym skurcze menstruacyjne, objawy napięcia przedmiesiączkowego oraz dolegliwości menopauzy. Czystym drzewa, który jest również znany jako Vitex została skutecznie stosowana od wieków.

Pomaga nadmiernego krwawienia podczas miesiączki

Gdy poziom progesteronu jest niski prowadzi do ciężkich okresach, brak okresów, częste okresy, niepłodności i innych nieprawidłowości. Flawonoidy występujące w suplementach cnotliwe drzewa pomóc złagodzić te nieprawidłowości poprzez zwiększenie poziomu progesteronu.

Łagodzi PMS i Inne częste objawy

Wstydliwy drzewo berry na pewno jest bardzo skuteczny w leczeniu wielu typowych objawów napięcia przedmiesiączkowego (PMS), które obejmują zmiany nastroju, retencji wody, niepokój, drażliwość, zmęczenie, bóle głowy, obrzęk piersi i wzdęcia.

Łagodzi objawy menopauzy

Vitex jest powszechnie stosowany w celu zmniejszenia i stabilizacji menopauzy objawy, takie jak uderzenia gorąca, depresja, przyrost masy ciała, pocenie się, suchość pochwy i uczucie zmęczenia. Black Cohosh lub Dong Quai jest często traktowana z suplementów cnotliwe drzewa do leczenia tych objawów.

Pomaga leczyć trądzik hormonalne

Podczas miesiączki żeńskie hormony się niezrównoważony, aw niektórych kobiet trądzik rozwija. W niektórych przypadkach, cnotliwe suplementy berry skutecznie leczyć trądzik nie poprzez równoważenie poziomu hormonów. W jednym z badań, trądzik kobiet poprawiła lub wyeliminowane.

Skutki uboczne i ostrzeżenia

Działania niepożądane są nieliczne i najczęściej obejmują nudności, swędzenie oraz w rzadkich przypadkach powoduje ciężkie krwawienie miesiączkowe. Jednakże, na ogół, czystego dodatki drzew są dobrze tolerowane. Wstydliwy drzewo nie jest zalecany dla kobiet w ciąży. Ponadto, przed użyciem skonsultuj się z lekarzem, jeśli wystąpi którykolwiek z następujących problemów zdrowotnych: problemy hormonalne, choroby Parkinsona, zaburzenia psychiczne, lub alergii.