adcov.com

Jakie są korzyści z Tribulus Terrestris?

Tribulus terrestris, zwany także winorośli przebicie lub diabła Thorn, jest winorośl, która produkuje owoc spiny używany w medycynie. W kulturze wschodniej, Tribulus terrestris jest ceniony przez wieki dla jego wartości leczniczych.

Problemy hormon

Tribulus terrestris jest sprzedawany powszechnie jako dawkę hormonów dla mężczyzn; jednak badania 2005 r VK Neychev i VI Mitev Akademii Medycznej w Sofii Bułgaria stwierdziła, że ​​Tribulus terrestris nie podnieść poziom testosteronu, to zgodnie z National Institutes of Health (patrz odniesienia 3). Trwają badania w celu ustalenia, czy istnieje jakakolwiek substancja roszczeń zwiększenie hormonów.

Zastosowania

Tribulus terrestris jest stosowany w leczeniu szeregu warunków, w tym ból w klatce piersiowej, wypryski, niedokrwistość, nowotwory, kaszel i wzdęcia. Suplement jest również uważane za skuteczne w poprawianiu wyników sportowych.

Bezpieczeństwo

Tribulus terrestris jest bezpieczne tylko do krótkotrwałego stosowania, zgodnie z RxList (patrz odnośnik 1). Trwają badania w celu określenia długoterminowego bezpieczeństwa.

Zagrożenia

Możliwe skutki uboczne Tribulus Terrestris to niedociśnienie (niskie ciśnienie krwi) oraz zwiększoną wrażliwość na słońce.

Ostrzeżenia

Jeśli masz raka prostaty lub biorąc Leki psychotropowe lit, nie należy przyjmować Tribulusa. Od jego skutki na rozwój płodu i niemowląt nie są znane, nie należy przyjmować Tribulusa, jeśli jesteś w ciąży lub karmiące.