adcov.com

Jakie są korzyści z Sonic elektryczne szczoteczki do zębów?

Jakie są korzyści z Sonic elektryczne szczoteczki do zębów?


Szczoteczki zmieniały się na przestrzeni lat, aby szczotkowanie łatwiej, wygodniej i bardziej wydajne. Niektóre forma szczoteczka do ręcznego szczotkowania jest już od dziesięcioleci, a następnie szczoteczki elektrycznej, a ostatnio dźwiękowego szczoteczką elektryczną. Możliwości szczotek zmieniły z każdego nowego rozwoju. Użytkownicy dźwiękowego szczoteczką elektryczną zobaczyć wiele korzyści.

Strokes

Jedną z korzyści z dźwięku szczoteczką elektryczną, która odróżnia ją od innych szczoteczek elektrycznych i ręcznego szczotkowania jest duża liczba pociągnięć pędzla na minutę, że jest w stanie. Sonic szczoteczka produkuje od 30.000 do 40.000 pociągnięciami pędzla na minutę. Według WebMD, non-sonic szczoteczka elektryczna osiąga między 3000 i 7500 uderzeń na minutę, a typowy człowiek jest w stanie wygenerować około 300 uderzeń na minutę.

Usuwanie płytki nazębnej

Ze względu na wysokie tempo uderzeń na minutę, Sonic szczoteczka jest bardzo skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Prędkość tworzy fale ciśnienia, które wytwarzają pęcherzyki, które usunąć tabliczkę na ząb. Sonic szczoteczka generuje tak dużego nacisku może skutecznie działać nawet w 4 milimetrów od zęba. Wysokie tempo wibracji tworzy energię w płynach otaczających zęby, jak ślina. Ta energia i ruch wypiera płytkę poza tylko obszaru szczeciny o dźwięku dotyku szczoteczki do zębów. Usuwanie płytki nazębnej to ważne, ponieważ kwas w płytce niszczy szkliwa i może doprowadzić do zaniku zębów w czasie.

Toksyna / Redukcja dziąseł

Przepływ płynu generowany przez dużą liczbę pędzla na minutę, a także zmniejsza zmywa toksyny wytwarzane przez bakterie, które żyją w płytce nazębnej. Usuwa płytkę nazębną z trudno dostępnych miejsc, takich jak między zębami i poniżej linii dziąseł. Usuwanie płytki nazębnej i toksyn z poniżej linii dziąseł, zmniejsza ryzyko zapalenia dziąseł, które mogą powodować podrażnienie, zaczerwienienie i obrzęk dziąseł. Zapalenie dziąseł może prowadzić do poważnych chorób dziąseł i ostatecznie do utraty zębów.

Łatwość użytkowania

Elektryczne szczoteczki do zębów szczoteczki do zębów, takie jak Sonic są łatwiejsze i wygodniejsze w użyciu niż mycie ręczne. Profesor Gary D. Hack, cytowany na WebMD mówi sonic szczoteczki do zębów są łatwiejsze dla osób z problemami sprawności, takich jak zapalenie stawów do wykorzystania. Szczoteczki do zębów Sonic wymagają mniej pracy niż ręczne szczotkowanie i mogą zapewnić ludziom szczotki na bardziej regularnie. Zamiast zapewnić najbardziej działania szczotkującego, Sonic użytkowników do zębów po prostu do prowadzenia szczoteczki po powierzchni zębów, podczas gdy drgania pędzla do pracy.