adcov.com

Jakie są korzyści z miejscowego Retin-A?

Retin-to miejscowo trądzik i przeciw starzeniu traktowanie pochodnych witaminy A. Jest to korzystne dla wielu chorób skóry. Jest on dostępny tylko na receptę. Miejscowe produkty, takie jak witaminy A ten był na rynku od 1970 roku i jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów.

Witamina A i skóry

Witamina A odgrywa ważną rolę w naprawie uszkodzeń skóry i utrzymaniu zdrowia skóry. Preparaty do stosowania miejscowego są bardziej skuteczne niż spożywanie żywności bogatej w suplementacja witaminy A lub (z wyjątkiem Accutane), mimo że oba może mieć pewne korzyści zgodnie z MayoClinic.com.

Unclogging Pory

Lek ten pomaga odblokowują pory, dzięki czemu jest to dobry wybór w leczeniu trądziku krosty wszelkiego rodzaju. Można go traktować aktywnych zmian i zapobiegać tworzeniu się nowych.

Obrót komórkowy

Retin-zachęca wydalaniem martwej skóry i tworzenie nowych, zdrowych komórek. Jest to korzystne dla skóry zniszczonej słońcem, blaknięcie powierzchowne blizny potrądzikowe, zmarszczki i łuszczycy.

Optymalizacja Korzyści

Niektóre środki zoptymalizuje efektywność Retin-A jest. Codziennie nosić przeciwsłonecznych. Upewnij się, że skóra jest czysta i całkowicie sucha przed nałożeniem.

Właściwe użytkowanie

Stosuje się raz dziennie wieczorem przed snem. Ilość wielkości groszku Retin-A jest odpowiedni dla całej twarzy, mówi Drugs.com.

Zmniejszenie działania niepożądane

Retin-A jest mocny i może być bardzo suszenia. Korzystanie z więcej niż lekarzem radzi nie zwiększy korzyści i może prowadzić do suchej, podrażnionej i łuszczącej się skóry. Zastosuj nawilżające na bazie wody, jeśli używasz go w leczeniu trądziku i nawilżające na bazie oleju, jeśli używasz go do jego efektów anti-aging.