adcov.com

Jakie są korzyści z Coconut Oil na niedoczynność tarczycy?

Jakie są korzyści z Coconut Oil na niedoczynność tarczycy?


Korzyści zdrowotne i odżywcze olej kokosowy zostały docenione na całym świecie od wieków. W Stanach Zjednoczonych, jednak olej kokosowy ma zdobyć złą reputację, gdyż zawiera duże ilości tłuszczów nasyconych. Wciąż wielu ekspertów uważa, że ​​oferuje wiele korzyści, w tym poprawy zdrowia tarczycy.

Teorie / Spekulacje

Chociaż nie ma jedną terapię można leczyć wszystkich chorób tarczycy związane, olej kokosowy może mieć znaczący wpływ na najbardziej powszechnych rodzajów chorób tarczycy, takich jak niski poziom funkcji tarczycy. W połączeniu z odpowiednią dietą, ma potencjał do poprawy funkcjonowania systemu tarczycy.

Potencjał

Olej kokosowy może pomóc osobom z niskim funkcji tarczycy, ponieważ paliw metabolizmu. Podczas przemiany zwiększa się, komórki po funkcji ciała na wyższym poziomie wydajności.

Rozważania

Olej kokosowy jest trigliceryd o średniej długości łańcucha, kwas tłuszczowy pokazane w celu zwiększenia poziomów hormonów tarczycy, które są niezbędne do przemiany materii. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że spadła na wadze szybko po dodaniu oleju kokosowego do ich diety.

Korzyści

Badania pokazują, że olej kokosowy nie tylko stymuluje metabolizm, ale także dodaje energii. Ponadto, wielu użytkowników, którzy cierpią na górę iw dół wahania nastroju zauważyłem pozytywną poprawę ich poziomu nastroju.

Ostrzeżenie

Olej kokosowy poprawia trawienie i absorpcję innych składników odżywczych, w tym witaminy, minerały, aminokwasy. Jednak eksperci ostrzegają, aby nie brać olej kokosowy na pusty żołądek, ponieważ może ona wzdęcia i gazy.