adcov.com

Jakie są korzyści z Bańki masaż?

Lekarze wykorzystali Bańki od tysięcy lat w leczeniu różnorodnych objawów. W tradycyjnej Bańki, lekarz ogrzewa powietrze wewnątrz szkła, aby spowodować, że do rozszerzenia, a następnie umieścić szkło na ciele pacjenta. Jako szkło chłodzi, powietrze tworząc podciśnienie wewnątrz kurczy wciągany na części ciała pod kubka. Masaż łączy w sobie nowoczesny Bańki Bańki z różnych technik masażu. Naukowcy muszą jeszcze zbadać Bańki masaż, więc nie wiadomo, które z jej twierdzili korzyści są dokładne.

Relaks

Bańki masaż jest narzędziem, które masażystów wykorzystać na relaks ciała i ma takie same korzyści jak innych technik masażu. Bańki Uwalnia napięcie mięśni, rozluźnia tkankę łączną i poprawia przepływ krwi. To może złagodzić ból i sztywność mięśni i pomaga leczyć rannych lub tkanki. Podobnie jak tradycyjny masaż, Bańki masaż może pomóc obniżyć ciśnienie krwi i napięcie psychiczne. Bańki masaż jest fizycznie mniej wymagające niż w niektórych innych technik masażu, takich jak głęboki masaż tkanek, pozwalając masażysty zużywać mniej energii na karoserii.

Toksyny i Energii

Bańki to starożytna część medycynie ludowej i jest związany z teorii ludowych energii ciała. Praktycy bańki, że ich praktyka może pomóc odblokować zastoju energii i siły życiowej pozwalają swobodniej krążyć w organizmie, a tym samym przyznanie się dobrym zdrowiem. Wierzą także, Bańki może przynieść "toksyny" lub złą energię do powierzchni skóry przez niskie ciśnienie kubka. Toksyny te są zasysane z ciała, co eliminuje czynniki powodujące choroby i słabą zdrowie. W szczególności, praktykujący tradycyjnie stosowane bańki do leczenia chorób układu oddechowego i chorób, takich jak kaszel, astma, alergie i zapalenia oskrzeli.

Depresja i Trawienie

Przepływa energia, która bańki ulepsza masażu uważa się bezpośrednio przyczynić się zarówno do poziomu energii psychicznej i fizycznej. Mentalne korzyści Bańki masaż to zmniejszenie depresja, niepokój, senność, słabe w głowie i inne objawy emocjonalne związane z niskiej energii. Jest to popularne wśród osób z fibromialgii, którzy często cierpią z powodu tego rodzaju objawów psychicznych oraz bólu i sztywności. Fizyczne korzyści bańki masa obejmują lepsze trawienie, kontrola masy ciała i łagodzenie wielu problemów układu pokarmowego, takich jak zespół nadwrażliwości jelita grubego i choroba Leśniowskiego-Crohna.