adcov.com

Jakie są korzyści czarnych oliwek?

Jakie są korzyści czarnych oliwek?


Czarne oliwki zrobić smaczny dodatek do sałatki lub pizzy lub ładnym hors d'oeuvre na imprezie. I czarne oliwki mają więcej niż charakterystycznym smaku do zaoferowania; te małe owoce pakowane są pełne składników odżywczych, które korzystają ciała.

Witamina E

Czarne oliwki są doskonałym źródłem witaminy E, która jest korzystna dla skóry. Witamina E jest znany także poprawa odporności systemu ochrony zdrowia i może pomóc w zapobieganiu raka.

Polifenole

Polifenole z czarnych oliwek służyć jako silne przeciwutleniacze, które chronią przed wolnymi rodnikami i raka. Polifenole działają również jako środki przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne.

Kwas solny

Kwas solny jest niezbędna do podziału żywności w układzie pokarmowym. Czarne oliwki stymulowania produkcji tego kwasu, dzięki czemu ciała odpowiednio wchłaniania substancji odżywczych oraz witamin.

Tłuszcze jednonienasycone

Czarne oliwki zawierają jednonienasycone kwasy tłuszczowe, które działają w celu obniżenia poziomu cholesterolu w organizmie, utrzymując poziom cholesterolu od mocowania do wnętrza tętnic.

Światłowód

Czarne oliwki są naturalnym źródłem błonnika, który pomaga organizmowi wyeliminować odpady.