adcov.com

Jakie są dobre przekąski białkowe?

Jakie są dobre przekąski białkowe?


Dla sportowców wysokiej klasy i niskiej aktywności sofa zarówno ziemniaki, białko jest istotną częścią zdrowej diety, które często idzie ignorowane. Białko ciężki przekąski łatwo do tworzenia i mogą być alternatywą dla typowych zdrowe wysokiej zawartości cukru lub wysokim sodu przekąski.

Masło orzechowe

Masło orzechowe jest jednym z najlepszych źródeł białka szybko i mogą być na coś z chlebem do krakersów do bananów. Za bardzo zdrową przekąskę, należy zakupić naturalne masło orzechowe, które obejmuje tylko orzeszki i nie posiada żadnych substancji słodzących.

Trail Mix

Ścieżka składa się z mieszanki ziaren, owoców i orzechów, nasiona mogą być niepowtarzalny źródło białka, jak też może stanowić wiele witamin i minerałów. Jednak, dyskrecja powinny być stosowane z powodu faktu, że wiele odmian przechowywania zakupionych zawierać cukierków lub są mocno cukrem.

Beef Jerky

Pomimo, że zazwyczaj jest ograniczone do korytarza śmieci spożywczego supermarketu, wołowina dławiący rzeczywistości może dostarczyć znaczną ilości białka jako przekąski, nie wymaga przygotowania. Spróbuj znaleźć jerky z minimalną ilością dodatków i substancji słodzących, lub próbować tworzyć własne najlepszego wyniku.

Jogurt

Jogurt jest jednym z najbardziej popularnych źródeł białka w świecie i jest łatwo znaleźć pakowanych w małych filiżanek dla łatwego transportu. Chociaż zwykle aromatyzowany jogurt jest mocno słodzone, sok cytrynowy lub ekstrakt waniliowy mogą być dodawane do jogurtu w celu lepszego smaku u zdrowego białka.

String Cheese

Ser jest jednym z najlepszych dostępnych źródeł białka, a jest łatwo dostępna w supermarketach w łatwe do przenoszenia pakietów smyczkowych.

Czekolada mleczna

Mleko czekoladowe robi pyszne przekąski i jest doskonałym źródłem białka. Jest powszechnie stosowany jako ładowarce przez sportowców na wysokim szczeblu po zawodach lub treningu.