adcov.com

Jakie są 10 sposobów, aby schudnąć?

Nie tylko może być utrata wagi frustrujący i trudne, to może być zniechęcające. Z mnogość planów diety reklamowane, począwszy od każdego innego, nie wiesz, co plan jest naprawdę najbardziej skuteczne, jeśli chodzi o pomoc tracisz te niechciane funtów. Prawda jest taka, zmniejszenie masy ciała naprawdę nie jest skomplikowane. Wystarczy znieczulać się z hype i zawierać małe zmiany, które uczynią znaczący wpływ na próby, aby schudnąć.

Zacznij z śniadaniem

Kluczem do utraty wagi jest metabolizm, który biegnie do przodu, nie do tyłu. Tak jak zostały śpi całą noc, więc ma swój metabolizm. I tak, jak trzeba filiżankę kawy, aby się obudzić, twój metabolizm potrzebuje żywności, aby rozpocząć pracę i pieczenie.

Nawet jeśli nie jesteś fanem śniadanie, coś lekkiego jak miskę całego ziarna zbóż o niskiej zawartości tłuszczu mleka i kawałek owocu wystarczy. Dla miłośników śniadanie, jajecznica białka zwieńczone salsy wraz plasterkiem ziarna i całej toast niskotłuszczowego jogurtu waniliowego powinno wystarczyć dla Ciebie.

Jeść przez cały dzień

Po uruchomieniu metabolizm trzeba trzymać go dalej. Najlepszym sposobem na to jest jedzenie małych posiłków w ciągu dnia. Pięć do sześciu mini-posiłki są idealne dla tamę głodu, utrzymanie stabilnego poziomu cukru we krwi, aby zapobiec głodu i utrzymać metabolizm działa szybciej niż pociąg towarowy.

Zwiększ swoje Fiber

Włókno to wspaniały sposób, aby wypełnić swój brzuch i utrzymać uczucie sytości przez dłuższy czas. Większość żywności wysokiej włókna są niskokaloryczne, co oczywiście działa na swoją korzyść, jak również. Niektóre z największych źródeł błonnika są owoce i warzywa, a także całego ziarna chleba, makaronów i ryżu. Zalecana dzienna ilość błonnika wynosi 25 gramów, choć wiele osób niższa od tego na co dzień.

Zwiększ swoje Protein

Białko ma wiele zalet: po pierwsze, jest to wspaniałe źródło energii, a po drugie, pomaga budować i naprawiać swoje mięśnie.

Każdy potrzebuje energii, aby przez cały dzień, zwłaszcza gdy zawierają ćwiczenia do swojej codziennej rutyny. Białko daje energię potrzebną, w taki sam sposób węglowodany zrobić. Oto różnica między nimi: Białko wymaga więcej energii do strawienia, co oznacza, że ​​organizm spala więcej kalorii w trakcie tego procesu. Ponadto, organizm przechowuje wszelkie niewykorzystane węglowodany jak tłuszcz; tak się nie stanie z białka.

Druga korzyść białka jest coraz to pomaga budować mięśni w organizmie. Mięśni spala tłuszcz i kalorie, dlatego więcej masy mięśniowej masz, więcej wagi Ci straci. Dobre źródła białka to chude czerwone mięso, drób, jaja i niskotłuszczowe produkty mleczne.

Zmniejszyć liczbę kalorii

To może wydawać się dziwne po poradę powiedział zwiększyć liczbę posiłków, które spożywasz wraz z spożyciem błonnika i białka, ale to prawda. Jeśli chcesz schudnąć, musisz ograniczyć kalorie. Trzeba zachować ostrożność, choć; jeśli zmniejszenie ich zbyt dużo, twoje ciało będzie trzymać na każdej uncji tłuszczu twoje ciało jako sposób zabezpieczania się przed głodem.

Dobrym sposobem na określenie ilości kalorii potrzebujesz każdego dnia jest pomnożyć swoją wagę przez 11. Dostosuj kalorii za pomocą tej formuły, jak schudnąć. Najważniejsze jest, aby jeść pożywne, które nie zawierają pustych kalorii, takich jak chipsy ziemniaczane czy batony.

Zmniejsz Fragmenty

Jeśli po prostu zmniejszyć porcje o dziesięć procent, znajdą się utraty wagi. Ma to psychologiczny wpływ na mózg; jeśli masz pełniejsze płytę, czujesz skłonny zakończyć wszystko na nim, pełna lub nie. Dlatego też, przy użyciu mniejszych talerzy i misek, kiedy jesz, że poczujesz się tak, jakby mieć więcej niż wystarczająco dużo żywności, nawet jeśli naprawdę obniżyć swoje porcje.

Przestań jeść w nocy

Jak noc postępuje, twój metabolizm zaczyna zwalniać. Oznacza to wszystko, co jesz ostatnich sześciu lub godzina dziewiętnasta będzie generalnie z tobą, a nie spaść z was. Aby to nix, wypić małą deser po obiedzie, takich jak gałką sorbetu lub o niskiej zawartości tłuszczu lody. Można nawet zrobić koktajl wraz z mleka, owoców i jogurt; to jest nie tylko wypełnienie, ale smaczne.

Pić więcej wody

Woda służy wielu celom, jeśli chodzi o utratę wagi, z których pierwszym jest katalizatorem przemiany materii. Kiedy jesteś choć trochę odwodniony, twój metabolizm nie działa w jego pełnej mocy. Dlatego należy pić co najmniej osiem szklanek dziennie.

Woda przyczynia się również do utraty wagi, wypełniając cię pomiędzy posiłkami, jak również przed posiłkami. Jeśli wypić szklankę wody przed każdym posiłkiem i przekąską, będzie mniej skłonny do przejadania.

Wreszcie, zastępując wodę do napojów wysokokalorycznych, takich jak napoje gazowane czy tzw soków można zaoszczędzić co najmniej 100 kalorii dziennie; to zależy od ilości napojów wysokokalorycznych można konsumować i ile z nich jesteś w stanie zastąpić wodą.

Ćwiczenie

To może wydawać się oczywiste, ale tak wielu ludzi go zignorować i skupić się wyłącznie na ich nawyki żywieniowe. Jednak jeśli chcesz schudnąć, musisz połączyć dobre nawyki żywieniowe z regularnych rutynowych ćwiczeń, nawet jeśli jest to tylko 30 minut spaceru dziennie, trzy dni w tygodniu. Ostatecznym celem powinno być 4:56 dni wykonywania przez co najmniej 45 minut, ale każdy ruch jest lepsza niż żadna.

Trening siłowy

Wreszcie należy spróbować zbudować trochę mięśni. Nie musisz podnosić tak dużej wagi, że będziesz wyglądać jak Hulk Hogan, jednak podnoszenie lekkich ciężarów, trzy razy w tygodniu pomoże zbudować masy mięśniowej. Pomoże to twoje ciało spalić kalorie i tłuszcz przez całą dobę, nawet w stanie spoczynku.