adcov.com

Jakie rozwiązania należy umieścić w Waterpik?

Jakie rozwiązania należy umieścić w Waterpik?


Dbanie o dziąsła w dobrym stanie jest ważna dla zdrowia jamy ustnej i ogólnego samopoczucia. Dental zdrowia może wpłynąć na spożycie odżywcze, mowy, a nawet poczucie własnej wartości i choroby zębów może spowodować próchnicę i utratę zęba. Bakterie zakażenia stomatologiczne mogą rozprzestrzeniać się na inne części ciała, takich jak narządy i stają układowym. Stosując urządzenie do płukania jamy ustnej, takim jak Waterpik, mogą pomóc w utrzymaniu dziąseł. Urządzenie wykorzystuje się parę wodną roztworem, takim jak woda, aby usunąć resztki pokarmu z powierzchni zębów i linii dziąseł. Waterpik inne rozwiązania, które sugeruje są antybakteryjne / rozwiązanie antybakteryjne, płyn do płukania ust i olejki eteryczne. Każde rozwiązanie ma swoje zalety i każdy pomaga zmniejszyć stan zapalny dziąseł, owrzodzenia, głębokość kieszeni i substancji zapalnych. Przepłukać Waterpik wodą po użyciu roztworu inne niż woda, jednak wydłuża jego żywotność.

Woda

Ciepłą wodę, podczas gdy zawiera on żadnego szczególnego czyszczenia lub właściwości antybakteryjne jest efektywne rozwiązanie do wykorzystania w Waterpik. Ponieważ Waterpik został zaprojektowany do użytku z czystej wody, czysta woda nie zagraża życiu urządzenia. Dodatkowy bonus przy użyciu wody jest to, że jest to opłacalne, łatwo dostępne i naturalny produkt.

Chlorheksydyny

Antybakteryjne / rozwiązania przeciwbakteryjne, takie jak chlorheksydyny (glukonian), zabija bakterie i płytkę nazębną, które powodują choroby dziąseł. Glukonian chlorheksydyny soli chloroheksydyny i kwasu glukonowego. Chlorheksydyny, jednak może zabarwić zęby, uzupełnień zębów i górnej powierzchni języka znajduje. Bejca może być usunięty z większości powierzchni. Niektórzy zgłosić zmianę w ich poczucie smaku podczas korzystania chlorheksydyny. Nakładać Waterpik, roztwór chlorheksydyny nawadnia i zabija czynniki chorobotwórcze.

Płyn do płukania ust

Nakładać Waterpik, płyn do płukania ust nawadnia i zabija zarazki. Płukania jamy ustnej może pomóc w celu zabicia bakterii, ponieważ zawiera zarazków walki składniki, takie jak alkohol, chlorek cetylopirydyniowy, powidon jodu i chlorheksydyny. Wszystko także pomóc w walce płytki, co powoduje choroby zębów.

Olejki eteryczne

Olejki eteryczne, które głównie są wykonane z roślin, stosuje się od dłuższego czasu do utrzymania zdrowia jamy ustnej. Wiele olejki eteryczne mają właściwości antyseptyczne, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwwirusowe lub właściwości przeciwbakteryjne. Rodzaje olejków eterycznych należą mirrę, cynamon, oregano, olejek z drzewa herbacianego, neem, mięta, pomarańcza, eukaliptus, ekstrakt z pestek grejpfruta i lawendy. Z użyciem jednego lub więcej z tych olejków eterycznych zmieszane z ciepłą wodą w Waterpik można zabijania bakterii równie skutecznie, jak tradycyjne antybakteryjne / roztwory odkażające. Dodatkową zaletą niektórych olejków eterycznych, takich jak goździka, mięty pieprzowej i lawendy, jest to, że mają one również właściwości przeciwbólowe.