adcov.com

Jakie rodzaje żywności mogę dać My Baby?

Jakie rodzaje żywności mogę dać My Baby?


Zdrowej żywności są niezbędne do diety dziecka, dostarczając jej niezbędnych składników odżywczych korzystnych dla jej prawidłowego rozwoju i zdrowia. Czy domowej roboty lub kupione w sklepie, należy wybrać odpowiednie jedzenie, aby dać swoje rosnące dziecko na odpowiednim etapie jej rozwoju.

Owoce i warzywa

Owoce i warzywa są klasyczne pierwsze pokarmy wielu rodziców karmić swoje dzieci począwszy od sześciu do ośmiu miesięcy. Puree warzywa, takie jak groch, dynia, brokuły, buraki i słodkie ziemniaki zrobić smaczne wstępy do warzyw dla dziecka i są łatwe do wykonania w domu. Puree z owoców, takich jak jabłka, banany, morele, jagody, śliwki i śliwek zrobić zdrowe wstępy do owoców. Mieszanie ze sobą warzywa i owoce mogą dać dziecku wiele niezbędnych składników odżywczych, witamin i minerałów, że potrzebuje codziennie.

Mięsa i białka

Wokół siedmiu miesięcy do jednego roku życia, rodzice mogą zacząć karmić ich dziecko grubsze teksturowane żywności, które wymagają działania żucia. Mięso takie jak wołowina, wieprzowina i kurczaka są apetyczne sposoby wprowadzenia mięsa do diety dziecka. Jeśli nie chcesz, aby Twoje dziecko spożywania mięsa, tofu może być podstawiony, gdyż zapewnia wiele z tych samych tekstur jak mięso.

Ziarna

Ryż zbóż jest zazwyczaj pierwszym wzorze i jedzenie poza mlekiem matki, że dzieci spożywać. Można karmić początek ryż zbóż, kiedy jest czterech miesięcy, tak długo, jak długo jest w stanie obsługiwać własną głową, jej język wepchnięcie odruch jest wszystko lub prawie nie było, a ona miała interes w jedzeniu. Ziarna takie jak ryż, ledwo, owsianka, proso, gryka, len i kiełków pszenicy sprawiają smaczne wstępne lub ziarna zbóż do dziecka.

Nabiał

Po jego pierwszych urodzin, można wprowadzić dziecko do mleka krowiego, najlepiej cały dostać najwięcej składników odżywczych. Można również wprowadzić jajka i jogurt na tym etapie diety dziecka. Małe kawałki sera są kolejnym bezpieczne i smaczne jedzenie może rozpocząć spożywanie w tym czasie. Trzeba będzie wyciąć większe kawałki w dół do bezpieczniejszej wielkości lub powstrzymać, dopóki nie ma więcej zębów. Jeśli nie chcesz, aby dziecko spożywać mleka krowiego, lub że ma alergię na mleko krowie można zastąpić sojowe, mleko ryżowe lub owsiane.