adcov.com

Jakie przekąski You Can Eat Z Optifast?

Jakie przekąski You Can Eat Z Optifast?


Program Optifast utrata wagi jest kompleksowy plan. A nie tylko diety, to jest pod nadzorem medycznym Plan kontroli wagi, który zawiera edukacji żywieniowej, z zespołem behawiorystów, terapeutów rekreacyjnych i tygodniowego doradztwa. Program Optifast jest odpowiedni dla osób, które mają więcej niż 50 funtów wagi stracić lub które posiadają więcej niż indeks masy ciała 30. Obejmuje on kalorii udało diety płynnej, z włączeniem określonych środków spożywczych, jak poruszać się w programie ,

Zupa

Zupa jest jedzenie, które jest dozwolone i spożywane na programie Optifast. Ponieważ program jest skonstruowany i dostosowany do każdej osoby, zwłaszcza dietetyka, że ​​pracujesz z może mieć pewne zalecenia dla Ciebie. Jednak, zupy, które można jeść z Optifast są pomidory i kurczaka. Niektóre odmiany zupa z kurczaka, które można zjeść są kurczaka zupa z makaronem i kurczaka i zupa ryżowa.

Bary odżywiania

Część programu Optifast zawiera opcję jedzenia doskonale wyważonych batony. Słupki będą zalecane do ciebie i dostępne dla Ciebie przez dietetyka lub dietetyka, który jest przewidziany w programie. Słupki są w różnych smakach, takich jak jagody, masło orzechowe i czekolada. Są one spożywane dość oszczędnie całym programie Optifast.

Shakes zamiennik posiłku

Posiłek trzęsie zamienne są kolejnym poz jedzenie, które można jeść z Optifast. Oferują one odpowiednie składniki odżywcze i składu, w które są one pełny posiłek na własną rękę. Istnieją szczególne te, które są tylko dla planu Optifast. Trzęsie i proszki są w standardowych odmianach truskawek, czekolady i wanilii.