adcov.com

Jakie przekąski wywołać spalanie tłuszczu Hormony?

Leptyny, hormonu spalanie tłuszczu produkowany naturalnie w organizmie, to ostatni sejm zjawisko. Odpowiednio regulowane za pomocą diety, leptyna zwiększa metabolizm i pomaga schudnąć. Ciekawa odmiana żywności pomoże wyzwolić te spalanie tłuszczu hormonów.

Pełnoziarniste

Całe ziarna mają błonnik i węglowodany złożone. Wypełniają cię i zapewniają długotrwałą energię, aby pomóc spalić kalorie i utrzymać jesteś czujny i aktywny. Pieczywo pełnoziarniste, brązowy ryż, ziarna i wiele zboża są wspólne źródła pełnego ziarna.

Nabiał niskotłuszczowy

Pić mleko. Odtłuszczone mleko, niskotłuszczowe jogurty i niektóre sery są źródłem wapnia i innych witamin i zmniejsza, według Michaela Zemel, PhD, dyrektor Instytutu Żywienia na University of Tennessee w Knoxville, produkcji calcitrol, hormonu, który pobudza produkcja komórek tłuszczu (patrz link w zasoby).

Tłuste ryby

Sardynki, łosoś i śledź dostarczyć omega-3 kwasy tłuszczowe (NNKT), które zwalczają otyłość, chroni serce i może pomóc w funkcjonowaniu mózgu. Tuńczyk, również bogate EFA jedzenie, powinny być spożywane z umiarem, ze względu na wysoki poziom rtęci.

Termogeniczne Przyprawy

Termogeniczne przyprawy - te, które wytwarzają ciepło w organizmie - pomaga regulować poziom cukru we krwi i zmniejszyć produkcję leptyny. Przyprawy to cynamon, kardamon i goździki. W połączeniu z zielonej herbaty w napoju chai, te przyprawy są smaczne i zdrowe.

Chude mięso

Indyka, kurczaka i chude kawałki wołowiny są dobrym źródłem białka, o niskiej zawartości tłuszczu. Chude mięso pomaga budować mięśnie i spalać tłuszcz, połączenie niezbędne dla skutecznej, bezpiecznej i długotrwałej utraty wagi.

Czego unikać

Unikaj żywności przetworzonej, kofeinę i wszelkie pokarmy, które zawierają tłuszcze trans. Rafinowane węglowodany, bogate w tłuszcze dieta przekąski i napoje gazowane powinny być spożywane z umiarem, jeśli w ogóle.