adcov.com

Jakie przekąski przechowywania tłuszczu?

Jakie przekąski przechowywania tłuszczu?


Ważne jest, aby jeść zdrowe, pożywne do utrzymania zdrowia fizycznego i psychicznego. Żywności, takich jak produkty pełnoziarniste, warzywa i owoce oraz chude pomocy białka promocji zdrowia. Istnieją pokarmy, które mogą powodować ciało jest niezdrowe i przechowywać dodatkowego tłuszczu. Te produkty mogą przechowywać tłuszcz ciała w obszarze brzucha lub uda, a może spowodować poważne problemy zdrowotne dla osób z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Nasyconych Versus tłuszcze nienasycone

Tłuszcze nasycone tłuszcze są najgorszymi dla ciała do sklepu. Ten rodzaj tłuszczu jest z łańcuchów chemicznych i są trudniejsze do ciała rozbić. Tłuszcze nasycone są związane z chorobą serca, wysoki poziom cholesterolu i cukrzycy. Tłuszcze nienasycone pochodzą z zasobów naturalnych i są podzielone na mono-i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Chociaż lepiej dla organizmu niż tłuszcze nasycone, jednostka może nadal zużywają zbyt wiele tłuszczów nienasyconych i powodować zwiększone odkładanie tłuszczu.

Węglowodany

Węglowodany (lub węglowodany) są przechowywane w tłuszczu, kiedy mięśnie i wątroba miały już do syta glikogenu. Im więcej człowiek spożywa węglowodanów, więcej tłuszczu, że będą one przechowywane. Rafinowanych i przetworzonych węglowodanów zwiększa magazynowanie tłuszczu więcej niż prostych węglowodanów. Prostych węglowodanów są warzywa i owoce, które pomagają zapewnić błonnika dla organizmu, więc obniżenie poziomu insuliny.

Cukry

Cukierki, desery i rafinowane węglowodany, wszystkie mają formę cukru w ​​nich. Według "The Fat Belly Cure," jedzenie cukru i rafinowanych węglowodanów wpływa na poziom insuliny w organizmie. Insulina jest wytwarzana przez trzustkę i zarządza cukru we krwi i akumulację tłuszczu. Podwyższony poziom insuliny może dokonać osoba tłuszczu i utrudniają jej zdolność do stracenia tłuszczu.

Alkohol

Alkohol jest pełne cukru i tłuszczu, który jest przechowywany w wątrobie i zamienił się tłuszczu z brzucha. Alkohol spowalnia spalanie tłuszczu. Im bardziej człowiek pije, tym więcej tłuszczu jest on przechowywanie, ponieważ alkohol spowalnia spalanie tłuszczu. Ponadto alkohol jest środkiem pobudzającym apetyt, powodując osobę jeść więcej. Twarde Likwor głównie cukier, jak wino, piwo i ma pełny pustych węglowodanów.

Opakowane i przetworzonej żywności

Wiele produktów przetworzonych i pakowanych zawierają słodziki, soli, sztucznych aromatów, tłuszczów, substancji chemicznych i tłuszczów trans. W procesie tworzenia żywności, które mogą być przechowywane na spożywczych i spiżarni półek wiele składników w pożywieniu są usuwane. Trans tłuszczu jeden z najgorszych winnych do przechowywania tłuszczu w organizmie. Tłuszcze trans są szkodliwe dla serca, ponieważ zwiększają one poziom cholesterolu LDL (złego cholesterolu) i zmniejszają poziom cholesterolu HDL, czyli dobrego cholesterolu. Wiele produktów spożywczych pakowanych i przetworzone mają również duże ilości sodu, który zwiększa odkładanie tłuszczu danego organizmu, ponieważ zawyżają komórek tłuszczowych, gdzie jest przechowywane.