adcov.com

Jakie leki są podane na wysokie ciśnienie krwi?

Wysokie ciśnienie krwi jest często nazywany cichym zabójcą. Ogólnie, wysokie ciśnienie krwi nie ma objawów i w większości przypadków nie są znane przyczyny. Nieleczona, wysokie ciśnienie krwi może prowadzić do kalectwa i śmierci. Znając pomiaru ciśnienia krwi i kontroli nadciśnienia tętniczego z medycyny i stylu życia zmiany mogą pomóc żyć dłużej i bardziej aktywne życie.

Definicja

Wysokie ciśnienie krwi lub nadciśnienie tętnicze, jest większa siła krwi na ścianach tętnic nie jest idealny. Istnieją dwa pomiary zaangażowane w pomiaru ciśnienia krwi. Odczyt skurczowe siła krwi u bicia serca. Rozkurczowe czytanie jest siła pomiędzy uderzeniami serca. Te odczyty ciśnienia są reprezentowane przez dwie liczby, takie jak 120/80, z góry liczba jest pomiar ciśnienia skurczowego i rozkurczowego mniejsza liczba. Wysokie ciśnienie krwi występuje, gdy ciśnienie skurczowe przekracza 140, a ciśnienie rozkurczowe konsekwentnie topy 90.

Diuretyki

Najpowszechniej stosowanymi lekami do łagodzenia wysokiego ciśnienia krwi są diuretyki. Diuretyki działają zwiększając średnicę naczyń krwionośnych, co prowadzi do rozszerzają naczynia. Diuretyki również pomóc nerki wyeliminowania soli i wody z krwi. Działanie to zmniejsza się objętość krwi i zmniejsza ciśnienie w tętnicach.

Adrenolitykami

Blokery adrenergiczne działa blokując działanie części układu nerwowego, która zwiększa ciśnienie krwi na skutek stresu. Beta bloker jest najczęściej stosowanym typem adrenergiczny. Beta-blokery blokują działanie katecholamin, powodując tętno i ciśnienie krwi spada. Ponadto do leczenia wysokiego ciśnienia krwi, beta-blokery są stosowane dla ludzi, migrenowe bóle głowy, dusznicy bolesnej, zaburzeń rytmu serca i innych schorzeń

Inhibitory ACE

Konwertazy angiotensyny enzymy (ACE) i antagoniści receptora angiotensyny II spowodować tętniczki rozszerzają się, blokując działanie enzymu, który powoduje ich skurcze. Inhibitory ACE są powszechnie łączone z diuretykiem, który również pomaga obniżyć ciśnienie krwi. Inhibitory ACE są również stosowane do leczenia chorób serca u ludzi cierpiących na choroby nerek lub cukrzycy, a u osób, które mają twardzina skóry i migrenowe bóle głowy.

Blokery kanału wapniowego

Blokery kanału wapniowego działają poprzez blokowanie wjazdu wapnia do serca i ściany naczyń krwionośnych. Wapń jest potrzebny przez mięśnie do skurczu. Blokując wejście wapnia, blokery kanału wapniowego powodują tętnice na relaks i rozszerzają się, zmniejszając ciśnienie krwi. Niektóre blokery wapnia są również przydatne do kontroli arytmii serca, aby obniżyć tętno i zmniejsza ból dusznicy.