adcov.com

Jakie leki homeopatyczne na bezdech senny?

Badania pokazują, ponad 70 milionów Amerykanów doświadczyło zaburzeń snu. Jednym z najczęstszych jest obturacyjny bezdech senny, który jest zwykle traktowane za pomocą urządzenia do oddychania noszone w nocy. Jednak leki homeopatyczne do walki bezdechu sennego są również dostępne.

Lachesis

Lachesis jest z rozcieńczonego jadu węża i wykorzystywane specjalnie dla pacjentów, którzy są bezdechu ekstrawertyków. Jest stosowany głównie w leczeniu zaburzeń krążenia i chorób krwi.

Zmiany żywieniowe

Tradycyjne i alternatywne badania medyczne pokazują, że więcej niż połowa ludzi, którzy cierpią z powodu bezdechu sennego są również otyłość. Nawet utrata wagi 10 procent może zmniejszać objawy bezdechu o 15 do 20 procent. Spróbuj jedną dawkę Lycopodium dziennie, aby pomóc kontroli łaknienia cukru. Lub jeśli jesteś nerwowy snacker, spróbuj jedną dawkę Ignatia rano i wieczorem.

Zadośćuczynienie Essence

Istotą werbena lub esencji lawendy może pomóc osobom cierpiącym na bezdech, aby odpocząć, a tym samym cieszyć się głębszy sen.

Alergie sezonowe

Jeśli zatłoczone są w ciągu dnia, to może zakłócać sen później. Spróbuj filiżankę herbaty bzu Sambucus lub kilka godzin przed snem. Działa jako środek wykrztuśny, oczyszczanie dróg oddechowych.

Zmiana nawyki snu

Kilka prostych zmian w nawykach snu może złagodzić objawy bezdechu. Spróbuj podnieść poduszkę kilka centymetrów aż do gardła jest nieco wyższa niż pod kątem swojej głowie. Spać na boku, a nie plecy, również pomoże.