adcov.com

Jakie działania niepożądane występują z traktowania Łysienie Z Whey Protein?

Jakie działania niepożądane występują z traktowania Łysienie Z Whey Protein?


Białko serwatki, produkt uboczny z procesu wyrobu sera jest popularnym produktem stosować w celu ułatwienia wzrostu masy mięśnia. Białko serwatkowe jest w trzech postaciach: stężonego (29-89%), samodzielnie (90% +) i hydrolizy, który jest strawionym, a więc pochłania szybciej do organizmu.

Korzyści

Istnieje wiele korzyści, do spożywania białka serwatki. Według męska Total Fitness, ułatwia wzrost mięśni stosowane w porozumieniu z schematu ćwiczeń, zwiększa poziom glutationu (antyoksydacyjne), hamuje apetyt, a liczne badania sugerują nawet, to może obniżyć stawki na raka. Niektórzy w medycynie alternatywnej społeczności wierzą, że ułatwia wzrost włosów, ale ich nie ma naukowo uzasadnione dowody na to twierdzenie.

Skutki uboczne

Białko serwatki nie ma żadnych potwierdzone negatywne skutki uboczne. Jednak, może to powodować reakcje alergiczne u osób z nietolerancją laktozy, ponieważ jest wykonany z mleka. Liczne badania wskazują również, że izolat białka serwatki może powodować wypadanie włosów.

Mity

Białko serwatkowe nie jest lekarstwem na utratę włosów. To jest medycyna alternatywna w leczeniu wypadania włosów; wnioski złożone na poparcie tego są wątpliwe w najlepsze, według męska Total Fitness.

Białko serwatkowe nie spowoduje wzrostu mięśni spontaniczne bez wysiłku.