adcov.com

Jaki rodzaj ryby Najwyższa Omega 3?

Jaki rodzaj ryby Najwyższa Omega 3?


Trzy rodzaje ryb zawierają najwyższe ilości kwasów tłuszczowych omega-3. Pyszne traktować omega-3, łosoś na szczycie listy. Śledź i tuńczyk zawierają również duże ilości kwasów tłuszczowych omega-3. Są również bardzo bogate w kwasy omega-3, niektóre rodzaje pstrąga. Jednak, tilapia i sum mają bardzo małe ilości kwasów tłuszczowych omega-3. Co więcej, sum są ładowane z toksyn, ponieważ ryby te utrzymują się w sprawie odpadów.

Korzyści

Kwasy tłuszczowe omega-3 występujące w łososia szkodliwa na wiele sposobów. Poprawiają one serca, mózgu i naczyń krwionośnych zdrowie. Ponadto, zmniejszenie zapalenia i smarowania stawów. Mózg potrzebuje tłuszczu, aby się rozwijać, a kwasy tłuszczowe omega-3 karmić mózg. Jedzenie łososia może pomóc obniżyć poziom cholesterolu LDL, jednocześnie zwiększając poziom HDL. Tłuszcze omega mają działanie ochronne, co to kwas tłuszczowy musisz mieć pokarmowych w diecie.

Rodzaje

Istnieje kilka różnych rodzajów łososia, wśród nich Chinook, Chum, Kokanee, nerkę i Coho.

Jeśli próbowałem wszystkie rodzaje łososia, to można zauważyć różne tekstury i łagodne różnice w smaku.

Wszystkie rodzaje łososia zawierać wysokie poziomy kwasów tłuszczowych omega-3. Najważniejsze, aby pamiętać podczas jedzenia łososia jest jak powstał i gdzie ryby pochodzą. Dowiedzieć się, czy łosoś był hodowlane lub złowionych w środowisku naturalnym. Niektóre hodowlane łososia mają hormony lub barwniki dodawane. Wszystko Alaskan dziki łosoś jest złapany, ponieważ łosoś jest nielegalna uprawa na Alasce. Jeśli chcesz kupić Alaskan łososia, poszukaj terminu "Dziki Alaski." Niektórzy sprzedawcy znakowania ich łosoś Alaskan jako chwyt marketingowy. Ryby te były pierwotnie złapany na Alasce, ale potem przeniósł się na farmę w stanie Waszyngton, Kanady lub innego obszaru być hodowane i uprawiane. Zazwyczaj Nerka jest złowionych w wodach Alaski.

Łosoś atlantycki jest nerka złapany niedaleko Atlantyku. Jednak, podobnie jak Alaskan łososia, Atlantic można również uprawiane. Ryby zostały złowione na Atlantyku i przewieziony do innego obszaru hodowli. Spójrz na "Dziki Caught Atlantyk." Albo, jeśli chcesz uniknąć zakupu łososia splecione z hormonów, można również przejść sklepie ze zdrową żywnością i poprosić o organicznym łososia. Niektóre gospodarstwa podnieść łososia bez hormonów lub dodanych barwników.

Geografia

Chinook pochodzi z Oceanu Spokojnego. Chum są zwykle w wodach w pobliżu Japonii, Korei i innych częściach wyspy. Kokanee zwykle znajdują się w jeziorach, ale czasem można znaleźć również w Oceanie Spokojnym. Nerka znajduje się w pobliżu Alaski, Japonii, rzek Syberii i innych małych obszarach wyspiarskich.

Efekty

Aby uzyskać jak najwięcej korzyści z kwasów tłuszczowych omega-3 znajdują się w łososia, jeść ryby dwa do trzech razy w tygodniu. W dni nie jeść łososia, uzupełnienie diety olejem z łososia. Olej z łososia można znaleźć w większości sklepów ze zdrową żywnością. Można też jeść łososia co noc, ale można się zmęczyć, że, więc należy brać suplementy.

Ostrzeżenie

Niektóre rodzaje łososia są zanieczyszczone rtęcią. Większość sklepów przetestować to, więc należy zapytać, gdzie łosoś pochodzi i czy został przetestowany pod kątem toksyn. Rtęć jest toksyna, która zabija komórki mózgowe. Niektóre łosoś może mieć małe ślady rtęci, które są uważane za bezpieczne; Jednakże, istnieje wiele zanieczyszczonych wodach, więc gdzie masz swoje sprawy łososia. Alaskan złapał dzikiego łososia atlantyckiego i są na ogół bezpieczne. Ponadto, organiczne hodowlane łososia jest również zazwyczaj bezpieczne.