adcov.com

Jaki rodzaj lnu używać do ogrzewanych Poduszki

Jaki rodzaj lnu używać do ogrzewanych Poduszki


Len jest nasieniem roślin Linum lub lnianego. To ziarno jest częścią ludzkiej kultury od tysięcy lat. Ludzie jeść siemię lniane na włókno, jeść oleje lniane dla ich zdrowych olejów i tworzyć produkty rzemieślnicze i włókna z roślin. Lniane poduszki stały się popularne jako naturalny sposób, aby złagodzić ból mięśni i ciepłe łóżko.

Cechy lnu Pillow

Poduszka len jest w pełni naturalny, który jest nietoksyczny poduszki i doskonała jako poduszkę mięśni, relaks. Ogólnie rzecz biorąc, te poduszki mają gładką i miękką zewnętrzną pokrywę, która pozwala ciepła przedostaje się przez materiał. Grubsze poduszki zachowują już ciepło i nie będzie tak gorąco na zewnątrz, natomiast cieńsze poduszki podgrzać szybko. Poduszka zawiera siemię lniane w luźnym worku. Siemię lniane nie powinna całkowicie wypełnić worek lub torba jest trudniej poruszać obolałych miejsc.

Rodzaje Lnu

Len jest bardzo popularny produkt jadalny zdrowia. Istnieje zarówno brązowy i złoty siemię lniane. Len jest również popularny ze względu na niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe i jest mielony do produktów ziemia lnu jako suplement diety włókien gęsta. Len olej jest również dobre dla koktajli.

Wybór lnu ogrzewanym Pillow

Aby znaleźć lnu do ogrzewanego poduszkę, trzeba spojrzeć na tosty z siemienia lnianego. Cały ten lnu jest zamknięte w grubej kadłuba. Nasion powinien trwać rok lub dłużej bez problemów. Mimo, siemię lniane jest w różnych kolorach, zarówno len złoty i brązowy są idealne do poduszki. Kolor lnu nie ma znaczenia.

Len, których należy unikać

Istnieje wiele produktów na rynku lnu. Wiele sklepów teraz nosić ziemi lub mielonych nasion lnu. Podczas gdy ziemia lub frezowane len jest doskonała dla tych, którzy starają się ich niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, to nie nadaje się do poduszki lnu, ponieważ będzie go zjełczały w ciągu kilku miesięcy, a nie lat.

Korzyści z lnu Poduszki

Lniane poduszki są idealne mikrofali poduszki. Są doskonałe dla kojący zmęczone oczy i ból mięśni. Jeśli nie nadziać poduszkę lnu, Twoja poduszka będzie łatwo przenieść na obolałe części ciała. Len jest materiałem naturalnym roślina, która jest nietoksyczny i idealne dla dzieci. Upewnij się, że poduszka jest na tyle fajne dla wrażliwej skóry dziecka, choć.