adcov.com

Jaki rodzaj diety należy mieć na spalanie tłuszczu?

Liczba diety pozwoli Ci spalić tłuszcz. Najważniejsze jest, aby połączyć je z regularnych ćwiczeń, pije dużo wody i, przede wszystkim, cierpliwości. Każdy, kto przechodzi na dietę podejmuje zmiany stylu życia i często znacząca na tym. Ale z planowaniem i poświęcenie, utratę tłuszczu jest rzeczywiście możliwe.

Sprytni Moves

Jednym ze sposobów, aby stracić tłuszcz jest po prostu rozsądny i jeść pięć lub sześć mniejszych posiłków (w przeciwieństwie do tradycyjnej Wielkiej Trójki w porze śniadania, lunchu i kolacji) każdego dnia. Oczywiście, każdy posiłek powinien składać się z zdrowych wyborów i być mało kalorii oraz tłuszczu. Gdy w następstwie tego planu, będziemy chcieli, aby jeść jedną porcję białka (kurczak, ryby, chude mięso) i jedną porcję węglowodanów (chleb, makaron, ryż), trzy razy dziennie, z każdej porcji jest o wielkości pięści. Posiłki te powinny być uzupełnione z przekąsek, takich jak owoce, warzywa, a nawet białka pić co kilka godzin.

Pickings białkowe

Białko to nie tylko uznane budulcem mięśni, ale także powszechnie uważany za składnik, który wspomaga organizm w spalaniu tłuszczu. Dlatego dieta bogata w białko, takie jak Atkins i South Beach stały się tak popularne w ciągu ostatnich 10 do 15 lat. Zaletą planów wysokiej białkowych pozwalają naśladowców je stosunkowo dowolnie, pod warunkiem, węglowodany są utrzymywane na minimalnym poziomie. Oznacza to dużo jaj, kurczaka i wołowiny, a bardzo mało owoców i makaronu mąki lub innych produktów spożywczych wzbogacone. Diety białkowe również zostały zasilone obniżenie poziomu cholesterolu, jak wynika z badania opublikowanego w New England Journal of Medicine.

Śródziemnomorska Munchies

Dieta śródziemnomorska jest nowsza "moda" diety, które mówi się, że pomagają utratę tłuszczu. Ale w przeciwieństwie do planów wysokobiałkowych, menu składa się głównie z Morza Śródziemnego pełne ziarna, owoce, warzywa i makarony - i ogranicza mięsa i drobiu. Ktoś na diecie śródziemnomorskiej może mieć jogurt o niskiej zawartości tłuszczu, pomarańczowy i kawałek zwykłego chleba pszennego na śniadanie, sałatka ze szpinaku z marchew, brokuły i sera o niskiej zawartości tłuszczu na lunch, i opiekana łososia i inną sałatkę na kolację. Więcej owoców i mała garść orzechów (orzechy włoskie, migdały, Pekan) mogą być spożywane jako przekąski między posiłkami.

Veggie Delights

Jedząc nic oprócz owoców i warzyw to kolejny sposób, aby rzucić tłuszczu. Dobrą rzeczą jest to, że w sprawie tego planu można jeść tyle, ile chcesz - przez "wypas" w ciągu dnia, w przeciwieństwie do jedzenia trzy lub cztery posiłki (chociaż, że będzie pracować, zbyt). Będziesz także chcą, aby wybrać świeże owoce i warzywa, mrożone lub w puszkach. Ponieważ owoce i warzywa nie mają tłuszczu, organizm będzie się palić co jest już zapisany.

Przydatne wskazówki

Sprawdzanie etykiety jest to dobry sposób, aby utrzymać się z wprowadzenie nieznanych ilości tłuszczu (i cukru) w organizmie. Również picie sześciu do ośmiu szklanek osiem uncji wody każdego dnia, poprawi krążenie i przyspiesza metabolizm - klucz do topienia tłuszczu.