adcov.com

Jaki rodzaj chirurgii plastycznej można zrobić dla zwiotczenie skóry?

Jaki rodzaj chirurgii plastycznej można zrobić dla zwiotczenie skóry?


Istnieje kilka rodzajów chirurgii plastycznej, które można zrobić dla zwiotczenie skóry. Techniki skóry dokręcania są zazwyczaj określane przez lekarza i jego pacjenta na podstawie indywidualnego przypadku. Z wszystkich procedur medycznych, istnieje ryzyko z korzyści każdej procedury. Pamiętaj, aby porozmawiać z lekarzem o swoich oczekiwaniach, aby dowiedzieć się, jakie procedury mają korzyści przeważają nad ryzykiem.

Skórne Wypełniacze

Skórne wypełniacze są bardzo popularne jako procedury ambulatoryjne. Pacjenci mają tendencję do próby wypełniacze najpierw unikać inwazyjności. Skórne wypełniacze, takie jak Juvederm, Restylane i Radiesse może zmiękczyć shadowing i zmarszczki na twarzy. Mają zdolność do policzków i policzka pasuje znacznie mniej widoczne, ale nie odwrócić je całkowicie.

Skórne wypełniacze pracować, aby przywrócić głośność do policzków lub inne obszary twarzy, aby zmniejszyć wygląd obszarów problemowych na skórze. Procedura ta również nie jest stały i może być ponownie w całości co 3 do 5 lat.

Skóra dokręcania urządzenia i Maszyny

Niektórzy pacjenci wolą urządzeń lub maszyn, które zaostrzenie skórę skóry dokręcanie. Maszyny takie jak TITAN, który wykorzystuje promieniowanie podczerwone, aby dokręcić skóry lub Thermage, który wykorzystuje jednobiegunowego częstotliwości radiowej, mają bardzo pozytywne wyniki, pobudzając organizm do produkcji kolagenu, który następnie wygładza i napina skórę naturalnie.

Nie ma się czasu z tej metody, ale też nie jest to jednorazowy strzał. Bądź przygotowany, aby zrobić serię zabiegów dla uzyskania optymalnych rezultatów.

Laser dokręcania i skóry Resurfacing

Zaostrzenie skóry Laser i nawierzchni jest bardzo skutecznym sposobem na dokręcić skóry i pomóc przebarwienia. Podobnie jak TITAN i Thermage, napięcia skóry Laser wykorzystuje ciepło podczerwone i radioaktywne promieniować głąb niższych poziomach skóry właściwej. Ciepło powoduje miękkie tkanki niższych poziomach skóry do koagulacji, która pomaga im wydają się bardziej pulchny i ​​młodzieńczy wygląd. Pomaga także zmniejszyć wygląd obu głębokich zmarszczek i drobnych linii. Podczas gdy skóra jest ogrzewana, jest on chłodzony w tym samym czasie, aby upewnić się, że skóra nie jest palny.

Laser ma zaostrzenie skóry na dodatkowy bonus pobudzając organizm do produkcji kolagenu w leczonych obszarach, co daje pacjentom natychmiastową satysfakcję widząc bardziej miękkie i bardziej młodzieńczą skórę.

Procedura ta jest również w serii.

Modernizacja / podciąganie

Jeśli lekarz uzna, że ​​Twoja skóra będzie lepiej z czegoś poza procedurą nieinwazyjną, to wiele opcji będzie dostępny dla Ciebie do wyboru. Modernizacja lub odsysanie tłuszczu, daje odświeżony i bardziej młodzieńczy wygląd, zarówno na twarzy i szyi.

W tradycyjnym liftingu, nacięcie zwykle odbywa się w linii włosów w świątyni, aż do ucha, a kończy się w dolnej głowy. Czasami tłuszcz może być rozpowszechniany z policzki i szyję. Przyległych tkanek jest odciągany i głębszych warstw mięśni są podnoszone.

Skóra jest umieścić na podniesionym mięśni. Nadmiar będzie przycięta od hotelu. Szwy i inne kleje skórne zamknąć nacięcia, które jeśli leczyć prawidłowo, nie będą zauważalne po całkowite wyleczenie. Pełna odzyskiwania można oczekiwać od 3 do 4 tygodni po zabiegu.

Panniculectomy

Dla zwiotczenie skóry na całym ciele, lekarz może zalecić panniculectomy, który usuwa nadmiar skóry i tłuszczu z organizmu. Wielu ludzi, którzy stracili ogromną ilość masy wolą to, ponieważ w trakcie procesu, lekarze są w stanie ponownie kontur ciała, zwłaszcza segment środkowy.

Prowadzenia tej operacji, nacięcia mogą być wykonane z mostka do kości łonowej lub poziomo wokół obszaru łonowego w którym nadmiar tłuszczu może być usunięty.

Średni czas do odzysku dla tej procedury wynosi od 4 do 6 tygodni