adcov.com

Jaki jest najlepszy sposób, aby schudnąć na Ramiona

Jaki jest najlepszy sposób, aby schudnąć na Ramiona


Utraty tłuszczu ramienia wymaga zmiany sposobu jeść i jak ćwiczyć. To niemożliwe, aby tylko schudnąć w twoich ramionach. Ale to jest osiągalne do spalania tłuszczu w całym organizmie, który obejmuje ręce. Sposobem na to jest do jedzenia zdrowej, zbilansowanej diety i wykonywać regularne ćwiczenia, które zachęca utratę tłuszczu.

Instrukcje

1 Weź udział w regularnym treningu siłowego oporu oparte. Wagi hakowe tyle ciężkie, że można zrobić tylko od czterech do sześciu powtórzeń. Skupić się na ćwiczeniach złożonych takich jak przysiady, wyciskania, napowietrznych pras i martwego. Mimo, że niektóre z tych ćwiczeń nie działają ramiona mówiąc, będą one przyspieszyć ogólną przemianę materii i zmusić organizm do spalania tłuszczu na energię.

2 Opracować plan posiłków, który jest o 40 procent węglowodanów, 40 procent białka i 20 procent tłuszczu. Czy to poprzez unikanie białe źródła węglowodanów, takich jak białe pieczywo i ryż, a zamiast tego skupić się na całe ziarna i warzywa. Unikaj tłuszczów trans i zwierząt i jeść ryby, oliwę z oliwek, orzeszki ziemne i inne naturalne źródła tłuszczu. Wreszcie eliminacji źródeł białka tłuszczowe, takie jak bekon i zamiast spożywania bez skóry piersi kurczaka, fasoli i innych źródeł o niskiej zawartości tłuszczu.

3 Regularna układu krążenia ćwiczenia - ale nie dłużej niż 30 minut. Powodem tego jest, bo po 30 minutach organizm rozpocznie spalanie mięśni, a nie tłuszczu - i stracisz mięśni na ramionach, bez utraty tłuszczu. Najbardziej efektywne spalanie tłuszczu ćwiczenia cardio jest trening interwałowy, gdzie można pracować tak ciężko, jak można w krótkim czasie, a następnie zrelaksować się na krótki czas i powtórzenia. Twoje okresy powinien być nie mniejszy niż 30 sekund i nie więcej niż dwie minuty. Twoje spoczywa może być tak długo, jak odstępach czasu, dwa razy tak długo, jak odstępach czasu, lub gdzieś pomiędzy, w zależności od poziomu sprawności fizycznej.

4 Porozmawiaj z osobistym trenerem na temat programu szkoleniowego oporu, który używa złożonych ćwiczeń. Te ćwiczenia pracować całe ciało i uczynić go bardziej skutecznym na spalanie kalorii. To pomoże ci spalić tłuszcz z twoich ramion i tonizują mięśnie pod nimi.

5 skupić się na ramiona poprzez ćwiczenia tricep. Jednym z przykładów jest odbiciem, w którym można umieścić jedno kolano na ławce, a drugi na piętrze z hantle w jednej ręce. Przenieś swój łokieć i naciśnij hantle prosto do tyłu, a następnie powoli go przywrócić. Powtarzać przez 8 do 12 powtórzeń.