adcov.com

Jaka jest różnica między biały idealna kości słoniowej?

Jaka jest różnica między biały idealna kości słoniowej?

Chociaż można raczej do ryczałtu wszystkie odcienie bieli w jednym kolorze kategorii, aby panna młoda jest różnica między białym i kości słoniowej. Jeśli panna młoda woli sukni ślubnej i koronki być tradycyjny biały dziewicza, różne odcienie kości słoniowej nie zrobi. Jak najwięcej produkuje etykiety białe w różne metody, upewnij się, że wiesz różnica, jeśli to jest ważnym aspektem w wybranym kolorze.

Biały

Kolor biały jest uważana za jedną z neutralne kolory i łączy również z innymi kolorami w ramach projektu systemu. Czysty kolor, biały zawiera dodatek lub odcienie innych kolorów w jego chemiczne makijaż. Podobne do colour mleko, biały jest dziewiczy i pojawią się jaśniejszy niż inne odmiany kolor biały czy używasz go na suknię ślubną, welon koronki lub na ścianie. Kilka odmian białej obejmują antyczny biały, krem lub kości słoniowej.

Kość słoniowa

Kości Słoniowej jest wariacją na temat biały kolor i może być określany jako antyczne biały, który jest biały kolor koronki staje się równie on wieki. Kolor pochodzi z kłów słonia, który dał kolor jego nazwę. Aby uzyskać kolor kości słoniowej, biały musi być barwione z odrobiną żółtego. To jest ten dodatek żółtego, który włącza to biała odmiana w ciepłym kolorze.

Wariacje

Inne odmiany białe może pokazać się w producentów odzieży, farby i projektowania mebli. Na przykład inne białe odcienie dla odzieży obejmują złamanej bieli, który zawiera dotyk szary; krem, który zawiera dotyk żółty; Czy zima biały, który zawiera wskazówkę niebieskiego. Nazwy kolorów farby na ściany może być Navajo biały, Perła Morza lub wacikiem, wszystkie zawierające niektóre beżowy, lub Zatoka białych lub biały kamień. Wariacje na kości słoniowej wahają się od blady na ciemniejszym kolorze brzoskwini.

Zalety dla nowożeńców

Korzyści z białego na kości słoniowej są kilka przy wyborze sukni ślubnej, z wyjątkiem wypełnienia tradycja, że panna młoda powinna nosić białe. Fajne odcienie bieli nie są tak pochlebne do twarzy w ciepłych kolorach kości słoniowej, które uzupełniają większości karnacji. Dodatkowo białej sukni nie może prezentacja pracy koralik lub skomplikowanych wzorów swój strój, a także kości słoniowej, gdzie te elementy stanie się centralnym punktem na sukni.